Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
marciovolley
Volleybox
Siatkarze
Argentyna
Facundo Conte
TOP 100
Edytuj tapetę
Tapeta dodana przez
Voljin
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
92
Kluby
15
Współpracownicy
319
Nagrody
20
Turnieje
100
Mecze
489
Obserwujący
74
Dane siatkarza
Edytuj
Ranking
86
Ranking w 2024
40
Narodowość
Argentyna
Pozycja
Przyjmujący
Data urodzenia
1989-08-25
Wzrost
197cm
Waga
85kg
Zasięg w ataku
354cm
Zasięg w bloku
334cm
Ręka
Prawa
Wyświetlenia
49487
Dodano przez
Volleybox
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Ustawienia
Zakończył karierę
Jesteś właścicielem agencji siatkarskiej?
Stwórz swoją stronę
Trenerzy (18)
Igor Kolaković
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Wiadomość
Juan Manuel Barrial
Rosario Sonder
2005/06
Wiadomość
Silvia Solana
Ciudad Voley
2022/23
Wiadomość
Marcelo Méndez
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Daniel Castellani
Funvic Natal
2018/19
Ferdinando De Giorgi
Umbria Volley
2011/12
Mauro Berruto
Volley Lube
2010/11
Yuri Marichev
Dynamo Krasnodar
2012/13
Emanuele Zanini
Gabeca Pallavolo
2011/12
Waldo Kantor
GEBA
2006/07
Hernán Ferraro
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Miguel Ángel Falasca
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Tomasz Wasilkowski
El Jaish SC
2016/17
Qiong Shen
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Hendrik Jan Held
Umbria Volley
2011/12
Edin Baković
El Jaish SC
2016/17
Hugo Conte
Pallavolo Catania, Zinella Volley Bologna
2007/08 - 2008/09, 2009/10
Asystenci trenerów (16)
Fabio Storti
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Wiadomość
Maurício Thomas
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
Reinaldo Bacilieri
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
Dmitrii Mariukhnich
Dynamo Krasnodar
2012/13
Wiadomość
Pablo Del Grecco
Rosario Sonder
2005/06
Wiadomość
Xiaodong Cui
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Wiadomość
Humberto Martelete
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Massimo Caponeri
Umbria Volley
2011/12
Oskar Kaczmarczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Marco Fenoglio
Gabeca Pallavolo
2011/12
Henrique Furtado
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Roberto Masciarelli
Volley Lube
2010/11
Andrea Brogioni
Volley Lube
2010/11
Mauro Puleo
Pallavolo Catania, Zinella Volley Bologna
2008/09, 2009/10
Gianpietro Rigano
Pallavolo Catania
2007/08
Statystycy (7)
Tiago J. Silva
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Wiadomość
Alexandre Leal
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
Sergio Cunha
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
Francesco Oleni
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15, 2015/16
Wiadomość
Fabio Gabban
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Fizjoterapeuci (3)
Alysson Zuin
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Miguel Neto
Funvic Natal
2018/19
Vyacheslav Kulakovskiy
Dynamo Krasnodar
2012/13
Trenerzy przygotowania fizycznego (3)
Daniel Lecouna
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Wiadomość
Fabio Correia
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Simone Ade
Zinella Volley Bologna
2009/10
Menagerowie drużyn (1)
Ricardo Navajas
Funvic Natal
2018/19
Prezesi (4)
Simona Sileoni
Volley Lube
2010/11
Vittorio Medioli
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Giulia Gabana
Gabeca Pallavolo
2011/12
Konrad Piechocki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Wice-prezesi (1)
Grzegorz Stawinoga
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Dyrektorzy sportowi (3)
Andrea Sartoretti
Umbria Volley
2011/12
Ruslan Olikhver
Dynamo Krasnodar
2012/13
Stefano Recine
Volley Lube
2010/11
Trenerzy stażyści (2)
André Tondato da Silva
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
Adrian Chyliński
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15
Wiadomość
Siatkarze (261)
Evandro Guerra
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Wiadomość
Paolo Cozzi
Umbria Volley
2011/12
Wiadomość
Róbert Koch
Pallavolo Catania
2007/08
Wiadomość
Rodrigo Leme
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Wiadomość
Maximiliano Cavanna
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Wiadomość
Mihajlo Stanković
PGE GiEK Skra Bełchatów
2015/16
Wiadomość
Krisztián Pádár
Shanghai
2017/18
Wiadomość
David Fiel
El Jaish SC
2016/17
Wiadomość
Cristiano Lucchi
Zinella Volley Bologna
2009/10
Wiadomość
Lucas Batista Silva
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Wiadomość
Mateusz Malinowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Wiadomość
Davi Luiz Pozzobon
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Wiadomość
Athos Ferreira Costa
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
Tamás Kaszap
Gabeca Pallavolo
2011/12
Wiadomość
Rodrigo Honório da Silva
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
José Carlos Romero
Ciudad Voley
2022/23
Wiadomość
Luis Fernando Venceslau
Funvic Natal
2018/19
Wiadomość
Manuel Albrecht
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Wiadomość
Gustavo Maciel
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Wiadomość
Ezequiel Vázquez
Ciudad Voley
2022/23
Wiadomość
Anton Botin
Dynamo Krasnodar
2012/13
Wiadomość
Patricio Vera
Rosario Sonder
2005/06
Wiadomość
Adnan Bjelopoljak
El Jaish SC
2016/17
Wiadomość
Ignacio Benítez
Ciudad Voley
2022/23
Wiadomość
Wilson Acosta
Ciudad Voley
2022/23
Wiadomość
Agustín Romeo Winer
Ciudad Voley
2023/24
Wiadomość
Mustafa Eltayef
El Jaish SC
2016/17
Wiadomość
Luca Duek
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Wiadomość
Bartosz Makoś
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Wiadomość
Amar Sokolar
El Jaish SC
2016/17
Wiadomość
Eugenio Gaiottino
Ciudad Voley
2023/24
Wiadomość
Jonás Ponzio
Ciudad Voley
2023/24
Wiadomość
Lorenzo Baracetti
Ciudad Voley
2023/24
Mariusz Wlazły
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Marko Podraščanin
Volley Lube
2010/11
Lucas Saatkamp
Funvic Natal
2018/19
Ricardo Lucarelli
Funvic Natal
2018/19
Paweł Zatorski
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Georg Grozer
Shanghai
2016/17
Luciano De Cecco
Gabeca Pallavolo
2011/12
Raphael Vieira de Oliveira
Funvic Natal
2018/19
Valerio Vermiglio
Volley Lube
2010/11
Miguel Ángel López
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Uroš Kovačević
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Srećko Lisinac
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15 - 2015/16
Isac Santos
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Leandro Vissotto Neves
Funvic Natal
2018/19
Stéphane Antiga
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
John Gordon Perrin
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Roman Yakovlev
Dynamo Krasnodar
2012/13
Dragan Stanković
Volley Lube
2010/11
Karol Kłos
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Michał Winiarski
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15 - 2015/16
Otávio Pinto
Funvic Natal, Sada Cruzeiro Vôlei
2018/19, 2019/20 - 2020/21
Thales Hoss
Funvic Natal
2018/19
Cristian Savani
Volley Lube
2010/11
Rodrigo Leão
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Alan Souza
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Fernando Kreling
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Filipe Ferraz
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Nicolás Uriarte
Zinella Volley Bologna, PGE GiEK Skra Bełchatów
2009/10, 2013/14 - 2015/16
Tine Urnaut
Umbria Volley
2011/12
Todor Aleksiev
Gabeca Pallavolo
2011/12
Dawid Konarski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Igor Omrčen
Volley Lube
2010/11
Douglas Souza
Funvic Natal
2018/19
Hugo Conte
GEBA
2006/07
Alessandro Paparoni
Volley Lube
2010/11
Daniel Pliński
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Marcin Janusz
PGE GiEK Skra Bełchatów
2015/16
Leonardo Amâncio
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Salvatore Rossini
Gabeca Pallavolo
2011/12
Lucas De Deus
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Ferdinand Tille
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15
Nicolas Maréchal
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15 - 2015/16
Marlon Muraguti
Dynamo Krasnodar
2012/13
Andrzej Wrona
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2015/16
Saša Starović
Umbria Volley
2011/12
Vicente Parraguirre
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Miloš Nikić
Gabeca Pallavolo
2011/12
Nicolás Lazo
Ciudad Voley
2023/24
Jeroen Rauwerdink
Umbria Volley
2011/12
Jakub Jarosz
El Jaish SC
2016/17
Robert Milczarek
PGE GiEK Skra Bełchatów
2015/16
Israel Rodríguez Calderón
PGE GiEK Skra Bełchatów
2015/16
Maciej Muzaj
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2014/15
Vlado Petković
Umbria Volley
2011/12
Tuomas Sammelvuo
Umbria Volley
2011/12
Sean Rooney
Gabeca Pallavolo
2011/12
Simone Buti
Gabeca Pallavolo
2011/12
Rodrigo Quiroga
Pallavolo Catania
2007/08
Gert Van Walle
Volley Lube
2010/11
Lucas Ocampo
Zinella Volley Bologna
2009/10
Stanislav Eriomin
Dynamo Krasnodar
2012/13
Denis Zemchonok
Dynamo Krasnodar
2012/13
Samuele Tuia
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Julien Lyneel
Shanghai
2017/18
Matteo Martino
Volley Lube
2010/11
Tsimafei Zhukouski
Gabeca Pallavolo
2011/12
Aleksandr Yanutov
Dynamo Krasnodar
2012/13
Mauro Gavotto
Gabeca Pallavolo
2011/12
Cledenilson Souza
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Andrea Giovi
Umbria Volley
2011/12
Daniele Desiderio
Pallavolo Catania
2007/08
Welinton Oppenkoski
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20 - 2020/21
Marco Molteni
Gabeca Pallavolo
2011/12
Leonardo Patti
Rosario Sonder
2005/06
Marcello Forni
Gabeca Pallavolo
2011/12
Sergey Khoroshev
Dynamo Krasnodar
2012/13
Santiago Orduna
Pallavolo Catania
2008/09
Kacper Piechocki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15 - 2015/16
Konstantin Shumov
Gabeca Pallavolo
2011/12
Evan Patak
Umbria Volley
2011/12
Nikólaos Roumeliótis
Gabeca Pallavolo
2011/12
Alekša Brđović
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2014/15
Luigi Randazzo
Volley Lube
2010/11
Luan Weber
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Lucas Bauer
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Zhejia Zhang
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Romain Vadeleux
Volley Lube
2010/11
Andrea Bartoletti
Umbria Volley
2011/12
Fábio Marcelino
Rosario Sonder
2005/06
Rhendrick Resley
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Piotr Orczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Qi Ren
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Mariano Giustiniano
Rosario Sonder
2005/06
Miloš Stevanović
El Jaish SC
2016/17
Runming Li
Shanghai
2017/18
Renato Júnior
Rosario Sonder
2005/06
Miłosz Zniszczoł
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Weijun Zhong
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Marcel Gromadowski
PGE GiEK Skra Bełchatów
2015/16
Hugo Hamacher
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Miguel Tavares
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Aleksandr Mochalov
Dynamo Krasnodar
2012/13
Davidson Lampariello
Volley Lube
2010/11
Leandro Maly
Rosario Sonder
2005/06
Dominik Depowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Gaspar Bitar
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
José Luis González
Rosario Sonder
2005/06
Alessandro Trimarchi
Pallavolo Catania
2007/08
Aboubacar Dramé Neto
Funvic Natal
2018/19
Chuan Jiang
Shanghai
2016/17
Maicon França
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Wojciech Włodarczyk
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14 - 2014/15
Michał Szalacha
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Robson Gomes Augusto
Funvic Natal
2018/19
Lorenzo Gemmi
Volley Lube
2010/11
Sergey Chervyakov
Dynamo Krasnodar
2012/13
Qingyao Dai
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Renan Michelucci
Funvic Natal
2018/19
Artiom Zelenkov
Dynamo Krasnodar
2012/13
Bartosz Cedzyński
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Chen Zhang
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Sebastián Creus
Zinella Volley Bologna, Umbria Volley
2009/10, 2011/12
José Matheus
Pallavolo Catania
2008/09
Matias Provensi
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Pietro Santos
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Michał Żurek
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Patryk Niemiec
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Shuhan Rao
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Tobías Scarpa
Ciudad Voley
2022/23
Fabiano Souza
Funvic Natal
2018/19
Jiahua Tong
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Mariusz Marcyniak
PGE GiEK Skra Bełchatów
2015/16
Damián Zalcman
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Bojan Djukić
El Jaish SC
2016/17
Hernán Pesci
Rosario Sonder
2005/06
Damian Wdowiak
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Papemaguette Diagne
El Jaish SC
2016/17
Vicente Ibarra
Ciudad Voley
2023/24
Chuanhang Tang
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Longhai Chen
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Denys Chaus
Dynamo Krasnodar
2012/13
Lorenzo Smerilli
Pallavolo Catania
2008/09
Tianyi Mao
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Alberto Elia
Pallavolo Catania
2007/08
Krzysztof Bieńkowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Moisés Souza
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Mauro Zelayeta
Ciudad Voley
2022/23
Marko Stevanović
El Jaish SC
2016/17
Binglong Zhang
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Vladimir Khilchenko
Dynamo Krasnodar
2012/13
Manuele Marchiani
Volley Lube
2010/11
Stanislav Petkov
Zinella Volley Bologna
2009/10
Rodrigo Soria
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Ramsés Cascú
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Álvaro Dourado
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Guojun Zhan
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Bruno Fyllipe Amorim
Sada Cruzeiro Vôlei
2019/20
Jędrzej Maćkowiak
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Mahdi Badreddin Sammoud
El Jaish SC
2016/17
Vasiliy Nosenko
Dynamo Krasnodar
2012/13
Matteo Cacchiarelli
Volley Lube
2010/11
Stefano Moro
Pallavolo Catania, Zinella Volley Bologna
2007/08, 2009/10
Meng Liu
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Sergio Soria
Ciudad Voley
2022/23
Łukasz Pietrzak
PGE GiEK Skra Bełchatów
2013/14
Linus Tholse
Umbria Volley
2011/12
Riley McKibbin
Umbria Volley
2011/12
Jiacheng Zhi
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Edoardo Ciabattini
Gabeca Pallavolo
2011/12
Nahuel García
Ciudad Voley
2023/24
Mauricio Zanette Mugnaini
Pallavolo Catania
2008/09
Enzo Haureluk
Ciudad Voley
2022/23
Marco Lo Bianco
Umbria Volley
2011/12
Valentín Durdos
Ciudad Voley
2022/23
Guilherme Araújo
Sada Cruzeiro Vôlei
2020/21
Wiktor Rajsner
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Carlo Mor
Gabeca Pallavolo
2011/12
Danilo Finazzi
Umbria Volley
2011/12
Lorenzo Nieto
Ciudad Voley
2022/23
Jiafeng Gu
Shanghai
2016/17 - 2017/18
Xiaoteng Ma
Shanghai
2017/18
Hongbin Jiang
Shanghai
2017/18
Emir Makaš
El Jaish SC
2016/17
Massimo Zaccareo
Pallavolo Catania
2007/08 - 2008/09
Cong Tian
Shanghai
2017/18
Aldren Brand
Funvic Natal
2018/19
Piotr Badura
PGE GiEK Skra Bełchatów
2014/15
Ramiro Gantman
Ciudad Voley
2022/23
Uriel Lazo
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Pedro Vanzetti
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Ivo Chernizky
Ciudad Voley
2022/23 - 2023/24
Tamsir Samb
El Jaish SC
2016/17
Tianyi Han
Shanghai
2017/18
Andrea Di Marco
Pallavolo Catania
2008/09
Maksim Ivliev
Dynamo Krasnodar
2012/13
Patryk Korpal
PGE GiEK Skra Bełchatów
2015/16
Marco Cubito
Pallavolo Catania
2008/09
Jingye Chen
Shanghai
2017/18
Nan Li
Shanghai
2016/17
Mateo Gómez Aracena
Ciudad Voley
2023/24
Maurizio Lopis
Pallavolo Catania
2008/09
Bartek Soboniak
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Vladimir Makhalov
Dynamo Krasnodar
2012/13
Andrey Chuprin
Dynamo Krasnodar
2012/13
Enrico Peli
Zinella Volley Bologna
2009/10
Agustín Moyano
Ciudad Voley
2023/24
José Cejas
Ciudad Voley
2023/24
Elia Longo
Ciudad Voley
2023/24
Aurelio Inserra
Pallavolo Catania, Zinella Volley Bologna
2007/08 - 2008/09, 2009/10
Alberto Niero
Pallavolo Catania
2007/08
Claudio Martinengo
Pallavolo Catania
2007/08
Marco Spiga
Zinella Volley Bologna
2009/10
Gianluca Pellegrino
Zinella Volley Bologna
2009/10
Matteo Gallesi
Zinella Volley Bologna
2009/10
Pablo Alejandro Bianchi
Zinella Volley Bologna
2009/10
Daniele Maccarone
Pallavolo Catania
2007/08 - 2008/09
Vadim Ermolenko
Dynamo Krasnodar
2012/13
Konstantin Tsygun
Dynamo Krasnodar
2012/13
Davide Giuffrida
Pallavolo Catania
2007/08
Riccardo Garofalo
Pallavolo Catania
2008/09
Giulio Buremi
Pallavolo Catania
2008/09
Ignacio Núñez Valcarce
Ciudad Voley
2023/24
Czy Facundo Conte to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0