O mnie
I work as a Strength & condition coach at Serbia men's National volleball team in 3 different selection (U18, U23, Mediterian team). Also, i worked in VC "Vizura" (Belgrade, Srb) and in Odbojka 013 Pancevo
Dane trenera p.fizycznego
Oczekiwania
Języki
English
Pełna biegłość zawodowa
Russian
Pełna biegłość zawodowa
Serbian
Język ojczysty lub biegłość dwujęzyczna
Profile społecznościowe
Obserwowane areny
Obserwowane drużyny
Spartak Subotica
Subotica, Serbia
ŽOK Spartak
Subotica, Serbia
Novi Sad
Novi Sad, Serbia
Vojvodina Novi Sad
Novi Sad, Serbia
Odbojka 013
Pančevo, Serbia
Jedinstvo Stara Pazova
Stara Pazova, Serbia
VC Zhetyssu
Taldykorgan, Kazachstan
Karaganda
Qarağandı, Kazachstan
Almaty
Almaty, Kazachstan
Altay VC
Öskemen, Kazachstan
OK Vizura
Belgrade, Serbia
Crvena Zvezda
Belgrade, Serbia
VC Kuanysh
Petropavlovsk, Kazachstan
Obserwowani zawodnicy
Anastassiya Kolomoyets
Środkowa, Kazachstan
Nikola Rosić
Libero, Serbia
Nina Rosić
Libero, Serbia
Mina Stanojević
Przyjmująca, Serbia
Kaja Stjepović
Przyjmująca, Serbia
Ana Mihajlović
Przyjmująca, Serbia
Sara Todorović
Środkowa, Serbia
Jovana Antić
Środkowa, Serbia
Djurdja Stanojević
Środkowa, Serbia
Bojana Miljević
Środkowa, Serbia
Jana Samardžić
Atakująca, Serbia
Milica Vidačić
Atakująca, Serbia
Andjela Veselinović
Atakująca, Serbia
Milica Burka
Libero, Serbia
Danica Ružić
Libero, Serbia
Maja Ostojić
Rozgrywająca, Serbia
Teodora Kričković
Rozgrywająca, Serbia
Mladen Janković
Środkowy, Serbia (Crvena Zvezda Belgrade 2)
Vladimir Caković
Libero, Serbia
Nikola Stanojević
Przyjmujący, Serbia
Anja Zubić
Przyjmująca, Serbia
Bojana Popović
Przyjmująca, Serbia
Simona Mateska
Przyjmująca, Serbia
Una Vajagić
Przyjmująca, Serbia
Ksenija Tomić
Przyjmująca, Serbia
Aleksandra Uzelac
Przyjmująca, Serbia (Zeren Spor Kulübü)
Andrea Tomović
Środkowa, Serbia
Dina Župić
Libero, Serbia
Anja Kujundžić
Libero, Serbia
Stefana Pakić
Libero, Serbia
Ana Jaramazović
Atakująca, Serbia
Ivona Lazović
Rozgrywająca, Serbia
Nina Mandović
Rozgrywająca, Serbia
Stefan Ranković
Przyjmujący, Serbia
Strahinja Kljajić
Rozgrywający, Serbia
Danilo Ilić
Przyjmujący, Serbia
Jovan Perović
Przyjmujący, Serbia
Danilo Elezović
Przyjmujący, Serbia
Stefan Unković
Środkowy, Serbia
Matija Matić
Środkowy, Serbia
Nikola Kosić
Środkowy, Serbia
Stefan Kokeza
Środkowy, Serbia
Stevan Kokeza
Libero, Serbia
Lazar Jeremić
Libero, Serbia
Aleksandar Šoša
Atakujący, Serbia
Aleksa Pljevaljčić
Rozgrywający, Serbia (Cambellsville University)
Milica Medved
Libero, Serbia (LOVB Awaiting Final Club)
Tatjana Popovic
Serbia (LP Vampula)
Luka Tomčić
Przyjmujący, Serbia
Lazar Stević
Przyjmujący, Serbia
Nemanja Antunović
Środkowy, Serbia
Mihajlo Ivanović
Środkowy, Serbia
Miloš Bojović
Środkowy, Serbia (OK Karađorđe Topola)
Bogdan Stanojević
Rozgrywający, Serbia
Strahinja Kozić
Rozgrywający, Serbia
Dunja Grabić
Przyjmująca, Serbia (GŽOK Srem)
Vanja Ivanović
Przyjmująca, Serbia
Isidora Kockarević
Przyjmująca, Serbia
Branka Tica
Przyjmująca, Serbia
Andjelka Novosel
Przyjmująca, Serbia
Vanja Savić
Atakująca, Serbia
Valerija Savicević
Środkowa, Serbia
Minja Osmajić
Środkowa, Serbia
Hena Kurtagić
Środkowa, Serbia
Bojana Gočanin
Libero, Serbia
Miran Kujundžić
Przyjmujący, Serbia (PGE GiEK Skra Bełchatów)
Milan Katić
Przyjmujący, Serbia
Nemanja Petrić
Przyjmujący, Serbia
Aleksandar Nedeljković
Środkowy, Serbia
Dušan Petković
Atakujący, Serbia
Lazar Koprivica
Przyjmujący, Serbia
Vuk Todorović
Rozgrywający, Serbia
Alekša Brđović
Rozgrywający, Serbia
Aleksandra Jegdić
Libero, Serbia
Božica Marković
Środkowa, Serbia
Jovana Mirosavljević
Przyjmująca, Serbia
Mina Mijatović
Przyjmująca, Serbia
Bianka Buša
Przyjmująca, Serbia (Aras Kargo Spor Kulübü)
Bojana Milenković
Przyjmująca, Serbia
Jovana Zelenović
Atakująca, Serbia
Ana Bjelica
Atakująca, Serbia (Cuneo Granda Volley)
Jelena Delić
Środkowa, Serbia
Maja Aleksić
Środkowa, Serbia
Jovana Stevanović
Środkowa, Serbia (Eczacıbaşı Dynavit)
Teodora Pušić
Libero, Serbia
Ana Jakšić
Rozgrywająca, Serbia
Sladjana Mirković
Rozgrywająca, Serbia (Roma Volley Club)
Bojana Drča
Rozgrywająca, Serbia (Fenerbahçe SK)
Mila Djordjević
Rozgrywająca, Serbia
Danijela Džaković
Przyjmująca, Czarnogóra
Sara Klisura
Przyjmująca, Serbia
Sonja Danilović
Przyjmująca, Serbia
Katarina Lazović
Przyjmująca, Serbia (Galatasaray Daikin)
Katarina Lukić
Rozgrywająca, Serbia
Nikolina Lukić
Przyjmująca, Serbia
Tatyana Mashkova
Środkowa, Kazachstan
Alina Mozhega
Przyjmująca, Kazachstan
Svetlana Nikolayeva
Przyjmująca, Kazachstan
Tatyana Nikitina
Atakująca, Kazachstan
Sana Anarkulova
Przyjmująca, Kazachstan
Yelizaveta Meister
Rozgrywająca, Kazachstan
Madina Beket
Libero, Kazachstan
Anastasija Sekulić
Przyjmująca, Serbia
Iva Davidović
Przyjmująca, Francja
Lara Davidovic
Atakująca, Francja
Brankica Mihajlović
Przyjmująca, Serbia (Zeren Spor Kulübü)
Milena Rašić
Środkowa, Serbia
Aleksandra Vladisavljev
Libero, Serbia
Tijana Mitrović
Rozgrywająca, Serbia
Tijana Milojević
Libero, Serbia
Dragana Marković
Przyjmująca, Serbia
Jelena Radakovic
Libero, Serbia
Danijela Nikić
Środkowa, Serbia
Danica Markovic
Rozgrywająca, Serbia (LOVB Awaiting Final Club)
Rada Perović
Rozgrywająca, Serbia
Vesna Sekulić
Atakująca, Serbia
Jelena Vulin
Atakująca, Serbia
Pavle Perić
Przyjmujący, Serbia (PGE GiEK Skra Bełchatów)
Vasa Mijić
Libero, Serbia
Andrija Gerić
Środkowy, Serbia
Slobodan Boškan
Przyjmujący, Serbia
Željko Tanasković
Uniwersalny, Serbia
Vladimir Batež
Atakujący, Serbia
Ivan Miljković
Atakujący, Serbia
Nikola Grbić
Rozgrywający, Serbia
Edin Skorić
Przyjmujący, Serbia
Aleksandra Petrović
Przyjmująca, Serbia
Jelena Blagojević
Przyjmująca, Serbia
Mina Popović
Środkowa, Serbia
Nikola Jovović
Rozgrywający, Serbia (NOVA Novokuybyshevsk)
Luka Ratković
Libero, Serbia
Dušan Jović
Libero, Serbia
Miroslav Farkaš
Atakujący, Serbia
Bojan Poznić
Atakujący, Serbia
Maëva Orlé
Atakująca, Francja (Alianza Lima)
Jovana Cvetković
Przyjmująca, Serbia
Emilija Žakić
Rozgrywająca, Serbia
Sanja Djurdjević
Libero, Serbia
Tijana Bošković
Atakująca, Serbia (Eczacıbaşı Dynavit)
Sladjana Erić
Środkowa, Bośnia i Hercegowina
Sara Sakradžija
Przyjmująca, Serbia (AEK Athens)
Sara Lozo
Przyjmująca, Serbia
Marta Drpa
Atakująca, Serbia
Nikola Majstorović
Przyjmujący, Serbia
Neven Majstorović
Libero, Serbia (OK Karađorđe Topola)
Nikola Peković
Libero, Serbia
Davide Kovač
Przyjmujący, Serbia
Vladimir Gajović
Środkowy, Serbia
Aleksandar Stefanović
Środkowy, Serbia
Nikola Meljanac
Atakujący, Serbia
Božidar Vućićević
Atakujący, Serbia
Vukašin Ristić
Libero, Serbia
Mina Batak
Rozgrywająca, Serbia
Aleksa Batak
Rozgrywający, Serbia
Vidak Cvetković
Atakujący, Serbia
Stefan Fet
Środkowy, Serbia
Veljko Mašulović
Przyjmujący, Serbia (Pallavolo Padova)
Nemanja Mašulović
Środkowy, Serbia
Veljko Culibrk
Atakujący, Serbia
Branko Kopitić
Atakujący, Serbia
Andrej Rudić
Środkowy, Serbia
Alija Bekrić
Przyjmujący, Serbia (OK Karađorđe Topola)
Marko Milenković
Libero, Serbia
Marko Ivović
Przyjmujący, Serbia (Lokomotiv Novosibirsk)
Marko Milovanović
Atakujący, Bośnia i Hercegowina
Aleksa Kozić
Rozgrywający, Serbia
Milutin Mijajlović
Przyjmujący, Serbia
Uroš Mišković
Libero, Serbia
Andrej Polomac
Rozgrywający, Serbia
Alekša Polomac
Środkowy, Serbia
Sara Zucović
Rozgrywająca, Serbia
Bane Nenadić
Przyjmujący, Serbia
Darko Jančić
Libero, Serbia
Marko Milićević
Przyjmujący, Serbia
Ignjat Dopuđ
Przyjmujący, Serbia
Jovan Krnjajić
Przyjmujący, Serbia
Luka Stepanović
Atakujący, Serbia
Luka Maćešić
Atakujący, Serbia (Novi Sad)
Petar Puaca
Środkowy, Serbia
Danilo Veselić
Rozgrywający, Serbia
Vuk Nedić
Libero, Serbia
Andrej Cvitković
Przyjmujący, Serbia
Simona Petrovic
Środkowa, Serbia
Aleksandra Ćirović
Rozgrywająca, Serbia
Sara Pavlović
Przyjmująca, Serbia
Sara Carić
Atakująca, Serbia (GS Panionios)
Anja Pejović
Libero, Czarnogóra
Nikola Brborić
Przyjmujący, Serbia
Petar Aleksić
Środkowy, Serbia
Luka Stanković
Atakujący, Serbia
Matija Milanović
Rozgrywający, Serbia
Iva Bukumirić
Libero, Serbia
Isidora Rodić
Przyjmująca, Serbia
Luka Tadić
Przyjmujący, Serbia
Miljan Milović
Libero, Serbia (OK Karađorđe Topola)
Andrija Vulikić
Rozgrywający, Serbia
Aleksandar Okolić
Środkowy, Serbia
Marko Podraščanin
Środkowy, Serbia
Alena Kolotygina
Atakująca, Kazachstan
Margarita Belchenko
Przyjmująca, Kazachstan
Sabira Bekisheva
Libero, Kazachstan
Milica Božić
Przyjmująca, Serbia
Iva Pejičić
Przyjmująca, Serbia
Ana Pejičić
Przyjmująca, Serbia
Iva Šućurović
Środkowa, Serbia
Jovana Kocić
Środkowa, Serbia
Ljubica Milojević
Środkowa, Serbia
Andrea Tišma
Rozgrywająca, Serbia
Lora Kitipova
Rozgrywająca, Bułgaria
Yana Petrenko
Środkowa, Kazachstan
Kristina Belova
Atakująca, Kazachstan
Srećko Lisinac
Środkowy, Serbia (Projekt Warszawa)
Uroš Kovačević
Przyjmujący, Serbia (You Energy Volley Piacenza)
Aleksandar Atanasijević
Atakujący, Serbia
Stefan Negić
Libero, Serbia
Uroš Nikolić
Środkowy, Serbia
Tara Taubner
Atakująca, Serbia
Tijana Vrcelj
Rozgrywająca, Serbia
Katarina Gajević
Przyjmująca, Serbia
Ana Malešević
Środkowa, Serbia
Andjela Veselinović
Rozgrywająca, Serbia (Crvena Zvezda)
Botagoz Yessimkhan
Rozgrywająca, Kazachstan
Nevena Sajić
Przyjmująca, Serbia
Petar Krsmanović
Środkowy, Serbia
Lazar Bajandić
Przyjmujący, Serbia
Stefan Skakić
Przyjmujący, Serbia
Dušan Nikolić
Atakujący, Serbia
Lazar Marinović
Przyjmujący, Serbia
Ekaterina Mikhailova
Przyjmująca, Kazachstan
Nataliya Smirnova
Środkowa, Kazachstan
Monika Krasteva
Przyjmująca, Bułgaria
Tatyana Aldoshina
Atakująca, Ukraina
Miloš Milić
Atakujący, Serbia