Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
BabarSubhash
Volleybox
Siatkarze
Polska
Jakub Urbanowicz
Edytuj tapetę
Tapeta dodana przez
Kondes
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
0
Kluby
12
Współpracownicy
264
Turnieje
27
Mecze
221
Nagrody
0
Obserwujący
3
Dane siatkarza
Edytuj
Ranking
7071
Narodowość
Polska
Pozycja
Przyjmujący
Data urodzenia
1993-08-14
Wzrost
203cm
Waga
85kg
Zasięg w ataku
356cm
Zasięg w bloku
322cm
Wyświetlenia
9228
Dodano przez
Kondes
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Usuń
Pokaż szczegóły
dodano 5 lat temu przez
chrison
Leszek Urbanowicz
Ojciec
Ustawienia
Zakończył karierę
Kto jest najlepszym siatkarzem w historii?
Zobacz ranking siatkarzy
Trenerzy (18)
Tony Bove
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Tomaso Totolo
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Harry Brokking
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Roberto Santilli
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Michał Gogol
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Ratko Pavličević
Chênois Genève VB
2020/21
Radosław Panas
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Jan Such
Camper Wyszków
2013/14
Giuseppe Lorizio
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Robert Prygiel
Enea Czarni Radom
2016/17
Mario Barbiero
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Przemysław Michalczyk
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Witold Chwastyniak
PSG KPS Siedlce, PZL Leonardo Avia Świdnik
2017/18, 2021/22
Dmitriy Skori
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Aniello Mosca
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Leondino Giombini
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Serhiy Kapelus
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Asystenci trenerów (8)
Grzegorz Krystkiewicz
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Bartek Łyczakowski
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Tony Bove
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Marcin Ogonowski
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Marcin Mierzejewski
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Piotr Poskrobko
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Gaëtan Fetter
Chênois Genève VB
2020/21
Serhiy Kapelus
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Statystycy (6)
Kamil Sołoducha
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Wiadomość
Mateusz Nykiel
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Wiadomość
Adrian Pasierb
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Wiadomość
Annalisa Pinto
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Kacper Goździkiewicz
PSG KPS Siedlce
2017/18
Cezary Kostaniak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Fizjoterapeuci (3)
Viviano Monacelli
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Lisa Sabater
Chênois Genève VB
2020/21
Fiona Claudel
Chênois Genève VB
2020/21
Trenerzy przygotowania fizycznego (4)
Tomasz Stasiak
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Wiadomość
Alessio Carraro
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Wiadomość
Patryk Drobik
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Simone Giella
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Lekarze (1)
Salvatore Schintu
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Menagerowie drużyn (5)
Giuseppe Pisano
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Wiadomość
Paolo Torre
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Stepan Abramov
Chênois Genève VB
2020/21
Miriam Rizzardi
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Leszek Urbanowicz
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Prezesi (6)
Wojciech Jurkiewicz
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Mariusz Szyszko
Indykpol AZS Olsztyn, Enea Czarni Radom
2011/12 - 2012/13, 2016/17
Radosław Szczerba
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Philippe Tischhauser
Chênois Genève VB
2020/21
Alessandro Pozzuoli
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Wice-prezesi (2)
Michel Legrand
Chênois Genève VB
2020/21
Wiadomość
Pasquale Capriglione
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Dyrektorzy sportowi (1)
Pasquale Capriglione
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Pracownicy biura klubu (2)
Daniele Ronci
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Wiadomość
Giuseppe Baratta
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Trenerzy stażyści (1)
Giuseppe Pisano
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Wiadomość
Siatkarze (207)
Jan Zimmermann
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Wojciech Żaliński
Enea Czarni Radom
2016/17
Wiadomość
Roland Gergye
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Arash Dosanjh
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Jovan Djokic
Chênois Genève VB
2020/21
Wiadomość
Łukasz Szarek
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Wiadomość
Konrad Formela
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Strahinja Brzaković
Chênois Genève VB
2020/21
Wiadomość
Vitaliy Shchytkov
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Wiadomość
Wagner Pereira da Silva
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Wiadomość
Bartosz Krzysiek
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Wiadomość
Jakub Peszko
Camper Wyszków, BKS Visła Bydgoszcz
2013/14, 2019/20
Wiadomość
Ovidiu Darlaczi
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Tomasz Rutecki
Camper Wyszków
2013/14
Wiadomość
Karim Zerika
Chênois Genève VB
2020/21
Wiadomość
Maciej Madej
PSG KPS Siedlce
2017/18
Wiadomość
Mateusz Kańczok
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Wiadomość
Patryk Skup
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Wiadomość
Krzysztof Modzelewski
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Wiadomość
Kamil Durski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Wiadomość
Sebastian Wójcik
Camper Wyszków
2013/14
Wiadomość
Bartłomiej Wójcik
Enea Czarni Radom
2016/17
Wiadomość
Mateusz Siwicki
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Wiadomość
Jacek Obrębski
Camper Wyszków
2013/14
Wiadomość
Michał Podgórzak
PSG KPS Siedlce
2017/18
Wiadomość
Szymon Seliga
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Wiadomość
Rafał Pawlak
PSG KPS Siedlce
2017/18
Wiadomość
Łukasz Kalinowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Wiadomość
Paweł Cieślik
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Wiadomość
Piotr Filipowicz
Enea Czarni Radom
2016/17
Wiadomość
Radosław Puczkowski
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Wiadomość
Andrea Di Carlo
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Wiadomość
Bartosz Dylak
AZS Olsztyn U21
2010/11
Wiadomość
Omar El-Moudden
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Wiadomość
Francesco Andriola
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Wiadomość
Marcin Kamiński
AZS Olsztyn U21
2009/10 - 2011/12
Wiadomość
Jędrzej Jasnos
AZS Olsztyn U21
2011/12
Wiadomość
Simone Crolla
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Emanuele Marangon
Sabaudia Pallavolo
2023/24
David Smith
Enea Czarni Radom
2016/17
Piotr Gruszka
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Andrzej Stelmach
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Pierre Pujol
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Paweł Woicki
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Konstantin Čupković
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Tomasz Fornal
Enea Czarni Radom
2016/17
Guillermo Hernán Rupérez
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Piotr Lipiński
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Michal Masný
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Łukasz Kadziewicz
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Tonček Štern
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Dustin Watten
Enea Czarni Radom
2016/17
Facundo Santucci
Chênois Genève VB
2020/21
Denis Kalinin
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Igor Yudin
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Jan Hadrava
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Marcin Wika
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Emanuel Kohút
Enea Czarni Radom
2016/17
Dejan Radić
Chênois Genève VB
2020/21
Robbert Andringa
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
François Lecat
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Metodi Ananiev
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Miłosz Zniszczoł
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Tomasz Kalembka
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Wojciech Sobala
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Wojciech Ferens
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Bartłomiej Kluth
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Bartłomiej Bołądź
Enea Czarni Radom
2016/17
Łukasz Wiese
Enea Czarni Radom
2016/17
Serhiy Kapelus
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Paweł Siezieniewski
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Rui Botas
Chênois Genève VB
2020/21
Piotr Hain
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Dawid Gunia
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13
Gonzalo Quiroga
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Piotr Łukasik
AZS Olsztyn U21, Indykpol AZS Olsztyn
2010/11, 2011/12 - 2012/13
Antonio De Paola
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Benjamin Diez
Chênois Genève VB
2020/21
Michał Żurek
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13, 2018/19
Krzysztof Zapłacki
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Marcin Mierzejewski
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Michał Kędzierski
Enea Czarni Radom
2016/17
Jonas Kvalen
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Dariusz Szulik
Camper Wyszków
2013/14
Tomasz Bonisławski
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Janusz Gałązka
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Adrian Stańczak
Camper Wyszków
2013/14
Krzysztof Andrzejewski
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15 - 2015/16
Jakub Ziobrowski
Enea Czarni Radom
2016/17
Mateusz Poręba
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Sebastian Warda
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Michał Filip
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Marcel Lux
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Maciej Polański
PSG KPS Siedlce
2017/18
Benjamin Bell
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Adrian Hunek
Ślepsk Malow Suwałki, BBTS Bielsko-Biała
2015/16, 2022/23
Jake Hanes
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Kamil Szymura
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Radosław Gil
Indykpol AZS Olsztyn, BKS Visła Bydgoszcz
2018/19, 2019/20
Samuel Onwuelo
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Paweł Pietkiewicz
Camper Wyszków
2013/14
Bartosz Mariański
AZS Olsztyn U21, Indykpol AZS Olsztyn
2009/10 - 2010/11, 2011/12 - 2012/13
Hugo Caporiondo
Chênois Genève VB
2020/21
Michał Ostrowski
Enea Czarni Radom
2016/17
Marco Izzo
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Dawid Woch
BKS Visła Bydgoszcz, BBTS Bielsko-Biała
2019/20, 2022/23
Wojciech Winnik
Indykpol AZS Olsztyn, Ślepsk Malow Suwałki
2011/12, 2014/15 - 2015/16
Paweł Gryc
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Przemysław Smoliński
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Waldemar Świrydowicz
Camper Wyszków
2013/14
Damian Boruch
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Mateusz Zawalski
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Kacper Gonciarz
Ślepsk Malow Suwałki, Enea Czarni Radom
2014/15 - 2015/16, 2016/17
Mariusz Schamlewski
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Dawid Siwczyk
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Łukasz Makowski
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Łukasz Rudzewicz
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15 - 2015/16
Paweł Pietraszko
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Mariusz Gaca
Indykpol AZS Olsztyn
2011/12
Jakub Zwiech
Enea Czarni Radom
2016/17
Piotr Skałbania
Enea Czarni Radom
2016/17
Łukasz Kaczorowski
Camper Wyszków
2013/14
Rafał Obermeler
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Kamil Lewiński
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Radosław Zbierski
PSG KPS Siedlce
2017/18
Łukasz Walawender
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Jakub Zabłocki
Indykpol AZS Olsztyn
2018/19
Konrad Woroniecki
Camper Wyszków
2013/14
Jakub Guz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Kamil Skrzypkowski
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Patryk Szwaradzki
AZS Olsztyn U21
2011/12
Denis Abramov
Chênois Genève VB
2020/21
Bartosz Zrajkowski
Camper Wyszków, PSG KPS Siedlce
2013/14, 2017/18
Wojciech Siek
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Federico Mazza
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Karol Rawiak
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Kamil Kosiba
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Daulton Sinoski
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Rafał Sokołowski
Camper Wyszków
2013/14
Paul Ferenciac
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Dawid Sokołowski
AZS Olsztyn U21, Indykpol AZS Olsztyn
2011/12, 2018/19
Mateusz Januszewski
PSG KPS Siedlce
2017/18
Rocco Panciocco
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Robin Rey
Chênois Genève VB
2020/21
Adam Sobolewski
PSG KPS Siedlce
2017/18
Antonio Dos Santos
Chênois Genève VB
2020/21
Paweł Kaczorowski
Camper Wyszków
2013/14
Karol Szczygielski
PSG KPS Siedlce
2017/18
Rafael Batista de Silva
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Kamil Szaniawski
PSG KPS Siedlce
2017/18
Przemysław Toma
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Krzysztof Gibek
PSG KPS Siedlce
2017/18
Maciej Ostaszyk
AZS Olsztyn U21
2011/12
Mateusz Rećko
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Tomasz Kuś
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Yann Prönnecke
Chênois Genève VB
2020/21
Florian Pittet
Chênois Genève VB
2020/21
Mateusz Ogrodniczuk
PSG KPS Siedlce
2017/18
Dominik Zalewski
Camper Wyszków
2013/14
Paolo Bonola
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Andrea Rondoni
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Jakub Gontarewicz
PSG KPS Siedlce
2017/18
Kamil Obrębski
Indykpol AZS Olsztyn, Ślepsk Malow Suwałki
2012/13, 2014/15
Konrad Machowicz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Manuel Biasotto
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Maciej Główczyński
Camper Wyszków
2013/14
Gianluca Bisci
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Tomasz Wasilewski
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Maciej Mendak
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15 - 2015/16
Łukasz Olender
AZS Olsztyn U21
2009/10
Andrea Orlando Boscardini
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Dominik Teklak
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Bartłomiej Żywno
PZL Leonardo Avia Świdnik
2021/22
Marek Kurmin
AZS Olsztyn U21
2011/12
Bartosz Fijałek
BBTS Bielsko-Biała
2022/23
Tobiasz Wojtkowski
Camper Wyszków
2013/14
Joud Cazeaux
Chênois Genève VB
2020/21
Michał Bednarek
BKS Visła Bydgoszcz
2019/20
Michał Przybylski
AZS Olsztyn U21
2009/10
Mattia Della Rosa
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Stefano Armenante
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Morgan Biasotto
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Marcin Ociepski
AZS Olsztyn U21
2010/11 - 2011/12
Michał Tomczak
AZS Olsztyn U21
2011/12
Mario Catinelli Guglielminetti
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Klements Aleksans
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Stefano Schettino
Sabaudia Pallavolo
2023/24
Konrad Borowski
PSG KPS Siedlce
2017/18
Michał Kądzioła
PSG KPS Siedlce
2017/18
Tomasz Leik
AZS Olsztyn U21
2011/12
Armando De Vito
Sabaudia Pallavolo
2023/24, 2023/24
Roberto Mastrangelo
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Mohamed Azaz El Saidy
Rinascita Volley '78 Lagonegro
2022/23
Czy Jakub Urbanowicz to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0