Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
slintyen
Volleybox
Trenerzy
Polska
Leszek Milewski
TOP 1000
Edytuj tapetę
Tapeta dodana przez
slintyen
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
0
Kluby
10
Współpracownicy
160
Turnieje
41
Mecze
6
Nagrody
0
Dane trenera
Edytuj
Ranking siatkarza
6261
Ranking trenera
803
Narodowość
Polska
Pozycja
Przyjmujący
Data urodzenia
1954-02-03
Wzrost
189cm
Wyświetlenia
1718
Dodano przez
Volleybox
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Ustawienia
Zakończył karierę
Kto jest najlepszym siatkarzem w historii?
Zobacz ranking siatkarzy
Trenerzy (9)
Jerzy Matlak
Poland, Enea PTPS Piła
1984 - 1985, 2002/03
Stanisław Gościniak
Poland
1987
Andrzej Dulski
Poland
1984
Władysław Pałaszewski
Gwardia Wrocław
1979/80 - 1980/81
Edward Skorek
Poland
1990
Wiesław Popik
BBTS Bielsko-Biała
2000/01
Marek Mierzwiński
Gedania Gdańsk
2005/06
Jerzy Skrobecki
Gedania Gdańsk
2005/06
Asystenci trenerów (3)
Adam Grabowski
Enea PTPS Piła
2002/03
Andrzej Kubacki
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1995/96 - 1996/97
Władysław Pałaszewski
Gwardia Wrocław
1976/77 - 1978/79
Siatkarze (148)
Wojciech Serafin
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1996/97
Wiadomość
Sławomir Gerymski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1996/97
Wiadomość
Łukasz Kruk
BBTS Bielsko-Biała
1998/99
Wiadomość
Karolina Bednarek
Gedania Gdańsk
2006/07 - 2007/08
Wiadomość
Mariusz Pędziwiatr
Gwardia Wrocław
1990/91 - 1991/92
Wiadomość
Borys Siemiaszenko
Gwardia Wrocław
1990/91
Aleksandra Jagieło
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Robert Szczerbaniuk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95
Paweł Papke
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1996/97
Katarzyna Gajgał-Anioł
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Ireneusz Kłos
Gwardia Wrocław
1977/78 - 1980/81, 1986/87 - 1987/88
Berenika Tomsia
Gedania Gdańsk
2005/06 - 2007/08
Joanna Mirek
Enea PTPS Piła
2002/03
Maria Liktoras
Enea PTPS Piła
2002/03
Milena Rosner
Enea PTPS Piła
2002/03
Radosław Panas
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1995/96 - 1996/97
Agata Durajczyk
Gedania Gdańsk
2007/08
Rafał Musielak
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1996/97
Joanna Staniucha-Szczurek
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Małgorzata Niemczyk-Wolska
Gedania Gdańsk
2006/07
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Grzegorz Wagner
BBTS Bielsko-Biała
1997/98, 1998/99
Lech Łasko
Gwardia Wrocław
1977/78 - 1980/81
Elżbieta Skowrońska
Gedania Gdańsk
2007/08
Agnieszka Kosmatka
Enea PTPS Piła
2002/03
Maciej Jarosz
Gwardia Wrocław
1974/75 - 1980/81
Bojana Radulović
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Jakub Oczko
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 1999/00
Katarzyna Konieczna
Gedania Gdańsk
2007/08
Mariola Wojtowicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Kinga Kasprzak
Gedania Gdańsk
2007/08
Andrzej Solski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1995/96 - 1996/97
Irina Archangielska
Enea PTPS Piła
2002/03
Wojciech Baranowicz
Gwardia Wrocław
1978/79 - 1980/81
Roland Dembończyk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94 - 1996/97
Agata Karczmarzewska-Pura
Enea PTPS Piła
2002/03
Małgorzata Lis
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Zdzisław Jabłoński
BBTS Bielsko-Biała
1997/98
Sławomir Skup
Gwardia Wrocław
1978/79 - 1980/81, 1986/87 - 1987/88
Natalia Skrzypkowska
Gedania Gdańsk
2006/07 - 2007/08
Iwona Kandora-Niedżwiecka
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Krzysztof Olszewski
Gwardia Wrocław
1979/80 - 1980/81, 1986/87 - 1987/88
Tamara Gałucha
Gedania Gdańsk
2006/07 - 2007/08
Edyta Rzenno
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Marek Ciaszkiewicz
Gwardia Wrocław
1974/75 - 1980/81
Iwona Sołtysik-Zubel
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Anna Malujdy
Enea PTPS Piła
2002/03
Nataliya Misiuna
Gedania Gdańsk
2007/08
Marta Szczygielska
Gedania Gdańsk
2007/08
Bogusław Mielnikiewicz
Gwardia Wrocław
1976/77 - 1980/81
Barbara Murawska
Enea PTPS Piła
2002/03
Aleksandra Kruk
Gedania Gdańsk
2005/06 - 2006/07
Jakub Markiewicz
BBTS Bielsko-Biała
1997/98
Wojciech Gradowski
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 2000/01
Rafał Kwasowski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95 - 1995/96
Zbigniew Barański
Gwardia Wrocław
1975/76 - 1980/81
Katerina Kováčová
Enea PTPS Piła
2002/03
Dominika Schulz
Gedania Gdańsk
2005/06 - 2006/07
Bogusław Mienculewicz
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94 - 1996/97
Anna Gawęcka
Gedania Gdańsk
2005/06 - 2007/08
Ewa Kasprów-Ślusarz
Gedania Gdańsk
2006/07 - 2007/08
Benedykt Marszałek
Gwardia Wrocław
1974/75 - 1980/81
Janusz Żytko
Gwardia Wrocław
1975/76, 1977/78 - 1978/79
Jacek Kurzawiński
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88
Jarosław Jasiński
BBTS Bielsko-Biała
1997/98
Grzegorz Nowak
BBTS Bielsko-Biała
1999/00
Marek Olczyk
BBTS Bielsko-Biała
1998/99
Emilia Reimus
Gedania Gdańsk
2005/06 - 2006/07
Tomasz Borczyński
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1995/96
Marta Siwka
Gedania Gdańsk
2005/06 - 2007/08
Tomasz Paluch
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95 - 1996/97
Tomasz Swędrowski
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88
Salvis Cielavs
BBTS Bielsko-Biała
1999/00
Laura Tomsia
Gedania Gdańsk
2006/07
Filip Szewczyk
BBTS Bielsko-Biała
1999/00
Włodzimierz Zachciał
Gwardia Wrocław
1976/77 - 1980/81
Arkadiusz Hajdrowski
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88
Wioleta Leszczyńska
BKS Stal Bielsko-Biała
2001/02
Marcin Kudłacik
BBTS Bielsko-Biała
2000/01
Robert Daniszewski
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88
Mariusz Wiktorowicz
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 1998/99
Tomasz Sobolewski
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88
Wiesław Popik
BBTS Bielsko-Biała
1997/98, 2000/01
Tomasz Laskowski
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 1998/99
Karolina Wiśniewska
Gedania Gdańsk
2005/06
Waldemar Zimny
Gwardia Wrocław
1986/87
Leszek Kurowski
BBTS Bielsko-Biała
1999/00 - 2000/01
Zbigniew Woźniak
Gwardia Wrocław
1974/75 - 1978/79
Rafał Ślusarczyk
BBTS Bielsko-Biała
2000/01
Małgorzata Kupisz
Enea PTPS Piła
2002/03
Jarosław Gajewski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95 - 1996/97
Sławomir Skrzypiec
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1995/96 - 1996/97
Mariusz Podolak
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94 - 1994/95
Maciej Krupnik
Gwardia Wrocław
1990/91 - 1991/92
Paweł Kupisz
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 1999/00
Kazimierz Cieśla
Gwardia Wrocław
1974/75 - 1976/77
Andrzej Gągała
Gwardia Wrocław
1975/76 - 1977/78
Wojciech Woliński
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94 - 1996/97
Grzegorz Kosatka
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 1998/99
Grzegorz Makarski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94 - 1996/97
Mariusz Dutkiewicz
Gwardia Wrocław
1990/91 - 1991/92
Krzysztof Chryplewicz
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88
Maciej Oczko
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 1998/99
Krzysztof Kaniak
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88, 1990/91 - 1991/92
Adam Wójcik
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94
Krzysztof Maćkowiak
Gwardia Wrocław
1974/75 - 1977/78
Paweł Brańka
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 2000/01
Tomasz Pałaszewski
Gwardia Wrocław
1986/87
Wiesław Pauch
Gwardia Wrocław
1986/87
Ireneusz Kubacki
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88, 1990/91
Jakub Marzewski
BBTS Bielsko-Biała
1997/98 - 1999/00
Marian Gajowniczek
Gwardia Wrocław
1974/75 - 1976/77
Andrzej Siezieniewski
Gwardia Wrocław
1977/78 - 1978/79
Piotr Winnicki
Gwardia Wrocław
1987/88
Marek Dudziński
Gwardia Wrocław
1987/88
Tomasz Szarek
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94 - 1995/96
Jacek Suchomski
Gwardia Wrocław
1986/87 - 1987/88
Ewa Kamińska
Gedania Gdańsk
2005/06
Jurijs Gendels
BBTS Bielsko-Biała
1998/99 - 1999/00
Janusz Baranowski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94
Bogdan Ludkowski
Gwardia Wrocław
1978/79
Piotr Szewczyk
BBTS Bielsko-Biała
1999/00 - 2000/01
Tomasz Toporek
Gwardia Wrocław
1990/91
Piotr Szpak
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94 - 1994/95
Tomasz Jendryassek
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95 - 1995/96
Jarosław Zych
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95 - 1995/96
Maciej Grabowski
Gwardia Wrocław
1975/76
Jerzy Tamowicz
Gwardia Wrocław
1975/76
Michał Sieradzki
Gwardia Wrocław
1975/76
Jan Sokołowski
Gwardia Wrocław
1975/76
Rafał Zawalniak
Gwardia Wrocław
1990/91 - 1991/92
Andrzej Lach
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94
Dariusz Rudnicki
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94
Krzysztof Harupa
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1993/94
Vitalijs Rascotins
BBTS Bielsko-Biała
1998/99
Adrian Piątek
BBTS Bielsko-Biała
1997/98
Tomasz Kieś
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95
Rafał Elwartowski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1994/95
Czy Leszek Milewski to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0