Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Polish Tauron 1.Liga
Edycje
43
Ranking
62
Klasyfikacja medalowa
37
Zwycięzcy
25
Ranking drużyn
Miejsce
Drużyna
Punkty
1.
BBTS Bielsko-Biała
99.30
2.
PSG Stal Nysa S.A.
91.30
3.
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
64.90
4.
AZS Częstochowa
60.60
5.
Gwardia Wrocław
57.50
6.
PZL Leonardo Avia Świdnik
57.40
7.
Ślepsk Malow Suwałki
51.90
8.
PSG KPS Siedlce
48.00
9.
Krishome KPS Września
39.30
10.
Chełmiec Wałbrzych
38.90
11.
SMS PZPS Spała
38.40
12.
BKS Visła Bydgoszcz
37.00
13.
MKS Będzin
36.50
14.
Enea Czarni Radom
36.20
15.
MCKiS Jaworzno
36.10
16.
Joker Piła
35.40
17.
AZS AGH Kraków
33.40
18.
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
29.60
19.
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
29.50
20.
Trefl Gdańsk
28.00
21.
Płomień Sosnowiec
26.00
22.
Pekpol Ostrołęka
22.80
23.
Camper Wyszków
21.90
24.
Stocznia Szczecin
21.40
25.
Cuprum Lubin
20.00
25.
Górnik Radlin
20.00
27.
SKS Hajnówka
19.80
28.
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
19.50
29.
KKS Mickiewicz Kluczbork
19.30
30.
Aluron CMC Warta Zawiercie
16.60
31.
Skra II Bełchatów
16.20
32.
Indykpol AZS Olsztyn
16.00
32.
PGE GiEK Skra Bełchatów
16.00
32.
Bogdanka LUK Lublin
16.00
35.
MUKS Wojskowi Warszawa
15.20
35.
STS Olimpia Sulęcin
15.20
37.
Siatkarz Wieluń
15.00
37.
Stolarka Wołomin
15.00
39.
KPS Kielce
12.60
40.
KS Poznań
10.90
41.
Projekt Warszawa
10.00
41.
Kęczanin Kęty
10.00
41.
Asseco Resovia Rzeszów
10.00
41.
GKS Katowice
10.00
45.
SPS Chrobry Głogów
8.90
46.
SPS Zduńska Wola
8.80
47.
Jastrzębski Węgiel
8.00
47.
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
8.00
49.
TSV Sanok
7.70
50.
REA BAS Białystok
7.30
51.
ZAKSA Strzelce Opolskie
6.60
52.
MKST Astra Nowa Sól
5.40
53.
Bzura Ozorków
5.10
54.
AZS Politechnika Opolska
4.70
55.
TKS Tychy
2.60
56.
AZS UAM Poznań
2.40
57.
Wanda Kraków
2.20
57.
AZS II Olsztyn
2.20
59.
LKS Caro Rzeczyca
2.00
59.
KŚ AZS Politechnika Śląska - Gliwice
2.00
61.
Hutnik Wanda Kraków
1.80
0