Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
ShiDaniel
Volleybox
Siatkarze
Brazylia
Renato Russomano (Pato)
TOP 1000
Dodaj tapetę
Wiadomość
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
1
Kluby
13
Współpracownicy
366
Nagrody
1
Turnieje
69
Mecze
344
Obserwujący
2
Dane siatkarza
Edytuj
Ranking
632
Ranking w 2024
1087
Narodowość
Brazylia
Pozycja
Przyjmujący
Data urodzenia
1983-01-05
Wzrost
196cm
Waga
96kg
Zasięg w ataku
354cm
Zasięg w bloku
330cm
Wyświetlenia
10430
Dodano przez
mvs
Agencja
Usuń
Team GM
Belo Horizonte, Brazylia
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Ustawienia
Zakończył karierę
Kto jest najlepszym siatkarzem w historii?
Zobacz ranking siatkarzy
Trenerzy (17)
Guilherme Novaes P. Ferreira Guilherme
Vedacit/Vôlei Guarulhos, Itambé/Minas
2021/22 - 2022/23, 2024/25
Wiadomość
Roberley Luiz Leonaldo
Sesi Bauru
2017/18 - 2018/19
Renan Dal Zotto
Cimed Florianópolis
2006/07
Horacio Dileo
Maringá Vôlei
2014/15
Nery Tambeiro Júnior
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Marcos Pacheco
Cimed Florianópolis, Vôlei Renata/Campinas
2007/08 - 2011/12, 2012/13
Mauro Grasso
EC Banespa
1999/00 - 2001/02
Cezar Douglas Silva
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Luca Monti
Powervolley Milano
2015/16
Carlos Alberto Castanheira
Bento Vôlei
2004/05
André Donegá
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Paolo Tofoli
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Douglas Chiarotti
Cimed Florianópolis, Maringá Vôlei
2011/12, 2013/14
Alessandro Fadul
Maringá Vôlei
2019/20
Asystenci trenerów (15)
Giuliano Ribas
Sesi Bauru
2017/18 - 2018/19
Wiadomość
Marcel Matz
Cimed Florianópolis, Vôlei Renata/Campinas
2008/09 - 2011/12, 2012/13
Wiadomość
Gerson Amorim
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Wiadomość
Rogério Reschke Ponticelli
Bento Vôlei
2004/05
Wiadomość
Flavio Tavares
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22 - 2023/24
Wiadomość
Leandro Regis
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Carlos Schwanke
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2010/11
Fabiano Preturlon
Maringá Vôlei
2014/15
José Rodolfo Lino
Sesi Bauru
2017/18
Fernando Martins
Itambé/Minas
2024/25
Hendrik Jan Held
Powervolley Milano
2015/16
Alexandre Rivetti
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Fabrizio Grezio
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Marcelo Henrique Kodama
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Statystycy (5)
Bryan Vanzan
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Rafael Laurentino
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Wiadomość
Gustavo Henrique
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22, 2022/23
Wiadomość
Oscar Papke
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Wiadomość
Fizjoterapeuci (4)
Aridone Borgonovo
Cimed Florianópolis
2008/09, 2010/11 - 2011/12
Wiadomość
Felipe Galdino
Itambé/Minas
2024/25
Trenerzy przygotowania fizycznego (2)
Renato Bacchi
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2010/11
Davidson Alves
Itambé/Minas
2024/25
Menagerowie drużyn (1)
Anderson Marsili
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22 - 2023/24
Prezesi (2)
Ricardo Garcia
Maringá Vôlei
2013/14 - 2014/15, 2019/20
Dyrektorzy sportowi (3)
Mauricio Lima
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Elói De Oliveira
Itambé/Minas
2024/25
Renan Dal Zotto
Cimed Florianópolis
2008/09 - 2009/10
Trenerzy stażyści (1)
Thiago Bodão Marcarian
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Siatkarze (316)
Lucas Colodel
Sesi Bauru
2017/18
Wiadomość
Marcos Milinkovic
Cimed Florianópolis
2006/07
Wiadomość
Evandro Guerra
EC Banespa, Cimed Florianópolis
1999/00 - 2000/01, 2006/07 - 2007/08
Wiadomość
Theo Lopes
Bento Vôlei, Cimed Florianópolis
2005/06, 2008/09
Wiadomość
Iván Márquez
Maringá Vôlei
2013/14 - 2014/15
Wiadomość
Rodrigo Leme
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Wiadomość
Deivid Júnior Costa
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Wiadomość
Renato Felizardo
Cimed Florianópolis, Maringá Vôlei
2011/12, 2013/14
Wiadomość
Tiago Barth
Bento Vôlei
2005/06
Wiadomość
João Rafael Ferreira
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Wiadomość
Leandro Araujo da Silva
Bento Vôlei
2004/05
Wiadomość
Rafael Guimarães Martins
Maringá Vôlei
2013/14 - 2014/15
Wiadomość
Leonardo Lima Horvath Mello
EC Banespa
2001/02
Wiadomość
Henrique Batagim
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Wiadomość
Rodrigo Telles
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Thiago Zambelli Rey
EC Banespa
1999/00
Wiadomość
Krasimir Georgiev
Powervolley Milano
2015/16
Wiadomość
Ivan Luiz Fagundes Walter
Cimed Florianópolis
2009/10
Wiadomość
Najari Fernandes
Maringá Vôlei
2013/14
Wiadomość
Deivid Mota
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22 - 2022/23
Wiadomość
Gabriel Pessoa
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Wiadomość
Matheus Krauchuk Esquivel
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Wiadomość
Matheus Secco Costa
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2011/12
Wiadomość
Leonardo Alexsander Silva
Maringá Vôlei
2013/14 - 2014/15
Wiadomość
Filip Gavenda
Powervolley Milano
2015/16
Wiadomość
Williams Padura Diaz
Emma Villas Aubay Siena, Volley Lupi Santa Croce
2016/17, 2019/20
Wiadomość
Wilian Gabriel Doardo
Vedacit/Vôlei Guarulhos, Itambé/Minas
2023/24, 2024/25
Wiadomość
Gregory Silva
Sesi Bauru
2017/18 - 2018/19
Wiadomość
Danilo Gomes
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Wiadomość
Rafael Bairros
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Wiadomość
César Henrique De Paula
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Wiadomość
Lucas Fonseca
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Wiadomość
Matheus Faustino
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Denis Cabral de Moraes
Clube Náutico Araraquara
2003/04
Wiadomość
Anderson Júnior
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2022/23 - 2023/24
Wiadomość
Yuri Sampaio
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2011/12
Wiadomość
Raphael Marcarini
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Luiz Felipe Perotto
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Wiadomość
Gustavo Nicomedes
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Wiadomość
Alex Willian Schemberger
Cimed Florianópolis
2010/11
Wiadomość
Caio Rosa
Sesi Bauru
2017/18
Wiadomość
Gabriel Andrade
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Alexandre Leal
Cimed Florianópolis
2010/11
Wiadomość
Luiz Felipe Pantaleão
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Wiadomość
Mathaus Mesquita Campos
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Wiadomość
Endriu Kazmirski
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Andrea Andreini
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Wiadomość
Lucas Bermudez
Maringá Vôlei
2019/20
Wiadomość
Sergio Dutra Santos
EC Banespa
2000/01 - 2001/02
Bruno Rezende
Cimed Florianópolis
2006/07 - 2011/12
William Arjona
Bento Vôlei, Sesi Bauru
2004/05, 2017/18 - 2018/19
Gilberto de Godoy Filho
Cimed Florianópolis
2011/12
Mauricio Lima
Bento Vôlei
2005/06
Lucas Saatkamp
Cimed Florianópolis, Sesi Bauru
2007/08 - 2009/10, 2017/18
Murilo Endres
EC Banespa, Sesi Bauru
1999/00 - 2001/02, 2017/18 - 2018/19
Gustavo Endres
EC Banespa, Cimed Florianópolis
1999/00 - 2000/01, 2011/12
Raphael Vieira de Oliveira
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Giovane Gávio
EC Banespa
2001/02
Isac Santos
Itambé/Minas
2024/25
Éder Carbonera
EC Banespa, Cimed Florianópolis
2001/02, 2006/07 - 2011/12
Ricardo Garcia
Maringá Vôlei
2013/14 - 2014/15, 2019/20
Marcelo Negrão
EC Banespa
1999/00 - 2001/02
Rodrigo Santana
EC Banespa
2000/01 - 2001/02
Luiz Felipe Fonteles
Sesi Bauru
2017/18 - 2018/19
Gilson Bernardo
Bento Vôlei
2005/06
Thales Hoss
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2011/12
André Heller
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Alan Souza
Sesi Bauru
2017/18 - 2018/19
Sidnei Santos
EC Banespa
1999/00 - 2001/02
Filipe Ferraz
Cimed Florianópolis
2006/07
Thiago Alves
Bento Vôlei, Cimed Florianópolis
2005/06, 2007/08 - 2009/10
Gilmar Teixeira
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2008/09
Douglas Souza
Sesi Bauru
2017/18
Anderson Rodrigues
Cimed Florianópolis
2010/11
Mário Júnior
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2009/10
Lucas Lóh
Sesi Bauru, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2018/19, 2022/23
Alan Domingos
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Daniele Sottile
Powervolley Milano
2015/16
Gustavo Bonatto
Vôlei Renata/Campinas, Sesi Bauru
2012/13, 2017/18 - 2018/19
Tiago Brendle
Bento Vôlei, Maringá Vôlei
2004/05 - 2005/06, 2014/15
Dante Boninfante
Powervolley Milano
2015/16
Michael Sánchez
Itambé/Minas
2024/25
Raphael Margarido
EC Banespa
2001/02
Rogério Batista Filho
Maringá Vôlei, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2013/14 - 2014/15, 2021/22
Joel Monteiro
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Allan Lobo Cocato
EC Banespa
1999/00
Kamil Baránek
Powervolley Milano
2015/16
Henrique Randow
Cimed Florianópolis
2007/08
Cássio Leandro Pereira
EC Banespa, Cimed Florianópolis
1999/00 - 2001/02, 2009/10
Rodrigo Quiroga
Maringá Vôlei
2013/14
Murilo Radke
Cimed Florianópolis, Vôlei Renata/Campinas
2011/12, 2012/13
Riccardo Sbertoli
Powervolley Milano
2015/16
Fabricio Dias Lorena
EC Banespa, Maringá Vôlei
1999/00, 2013/14
Leandro Santos
Sesi Bauru
2017/18
Sandro Carvalho
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22 - 2023/24
Franco Paese
Bento Vôlei, Vôlei Renata/Campinas
2005/06, 2012/13
Matteo Burgsthaler
Powervolley Milano
2015/16
Joao Paulo Tavares
Cimed Florianópolis
2006/07, 2010/11 - 2011/12
Dustin Watten
Maringá Vôlei
2013/14
Silmar de Almeida
EC Banespa, Maringá Vôlei
2001/02, 2014/15
Vinícius Mendes
Cimed Florianópolis
2006/07
Guilherme Hage
Cimed Florianópolis
2009/10
Carlos César Da Silva
EC Banespa
1999/00
Dirceu Paulino
EC Banespa, Cimed Florianópolis
2000/01, 2007/08 - 2008/09
Todor Skrimov
Powervolley Milano
2015/16
Rodrigo Alves Dos Santos
Cimed Florianópolis
2010/11
Joel Perosa
EC Banespa, Cimed Florianópolis
2001/02, 2008/09
Gabriel Vaccari
Sesi Bauru
2017/18
Rogério Fernandes
Cimed Florianópolis
2010/11
Giorgio De Togni
Powervolley Milano
2015/16
Marcos Acácio
Bento Vôlei, Maringá Vôlei
2004/05, 2013/14
Rafael Araujo
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2011/12
Luan Weber
Maringá Vôlei
2014/15
Danail Milushev
Powervolley Milano
2015/16
Robinson Dvoranen
Clube Náutico Araraquara
2003/04
Rodrigo Pinto
Cimed Florianópolis, Vôlei Renata/Campinas
2011/12, 2012/13
Jean Carlo Badalotti
EC Banespa, Bento Vôlei
2001/02, 2004/05
Evandro Batista
Bento Vôlei, Sesi Bauru
2005/06, 2017/18 - 2018/19
Lucas Barreto
Sesi Bauru
2017/18 - 2018/19
Sergio Noda Blanco
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Leonardo Litwinczuk Alves
Bento Vôlei
2005/06
Alex Lenz Stragliotto
Bento Vôlei
2004/05, 2005/06
Juleandro Rocha
EC Banespa, Clube Náutico Araraquara
2000/01, 2003/04
Everaldo Lucena
Maringá Vôlei, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2019/20, 2023/24
Javad Karimisouchelmaei
Itambé/Minas
2024/25
Robson de Fazio
Clube Náutico Araraquara, Cimed Florianópolis
2002/03, 2009/10 - 2010/11
Rolando Jurquin Despaigne
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Giovanni Baliana das Chagas
Bento Vôlei
2005/06
Matheus Alejandro
Maringá Vôlei, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2014/15, 2021/22 - 2023/24
Renato Júnior
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2009/10
Carlos Schwanke
Bento Vôlei
2004/05
Ricardo Serafim
EC Banespa
1999/00
Thiago Gelinski
Maringá Vôlei
2013/14 - 2014/15
Jonadabe Carneiro
Maringá Vôlei
2013/14
Leandro Santos
Cimed Florianópolis, Apan Vôlei/Blumenau
2008/09 - 2009/10, 2020/21
Paulo Anchieta Veloso Pinto
EC Banespa
1999/00
Victor Hugo Pereira
Maringá Vôlei
2019/20
Braz Rozas Neto
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Fabiano de Mendonça Bittar
EC Banespa
1999/00
Ialisson Amorim
Cimed Florianópolis, Apan Vôlei/Blumenau
2009/10 - 2010/11, 2020/21
Diogo De Andrade Silva
Vôlei Renata/Campinas, Maringá Vôlei
2012/13, 2014/15
Cléber Oliveira
Maringá Vôlei
2013/14
Aboubacar Dramé Neto
Itambé/Minas
2024/25
Kaio Fabio Rocha
Bento Vôlei, Cimed Florianópolis
2005/06, 2011/12
Douglas Pureza
Sesi Bauru
2017/18 - 2018/19
Valdir Gonçalves Junior
Maringá Vôlei
2019/20
Damiano Catania
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Ricardo Roim
Clube Náutico Araraquara
2002/03
Fábio Paes
Maringá Vôlei
2019/20
Evandro Dias de Souza
Cimed Florianópolis
2009/10
Jacke Richard Costa Da Silva
EC Banespa
1999/00 - 2001/02
Paulo Vinicios Silva
Itambé/Minas
2024/25
Renan Purificação
Maringá Vôlei
2013/14
Leonardo Dall'Agnol
Cimed Florianópolis
2010/11 - 2011/12
Rodolpho Pfaff Granato
EC Banespa, Bento Vôlei
2001/02, 2005/06
Aimone Alletti
Powervolley Milano
2015/16
Rômulo Silva
Maringá Vôlei, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2019/20, 2022/23
Roberto Purificação
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Fabiano Piazzon
Clube Náutico Araraquara, Cimed Florianópolis
2002/03, 2006/07 - 2007/08
Stefano Patriarca
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Gabriel Bertolini
Sesi Bauru, Maringá Vôlei
2017/18 - 2018/19, 2019/20
Marco Fabroni
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Leandro Greca
Clube Náutico Araraquara
2002/03
Rafael Koettker
Cimed Florianópolis
2006/07
Aureliano Carlos da Silva
Cimed Florianópolis
2008/09
Ricardo Junior
Maringá Vôlei
2014/15
Federico Marretta
Powervolley Milano
2015/16
Dante Elias Trevisan
Bento Vôlei
2004/05
Everaldo Frangiotti
Clube Náutico Araraquara
2002/03
Fabio Rodrigues
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Alan Patrick Araujo
Sesi Bauru
2018/19
Gustavo Folle Weber
Cimed Florianópolis
2006/07
Jacopo Larizza
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
João Franck
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Alexandre Monteiro
Vôlei Renata/Campinas, Maringá Vôlei
2012/13, 2019/20
Rodrigo Pietro Rivoli
Bento Vôlei
2004/05 - 2005/06
Andrea Cesarini
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Bernardo Westermann
Sesi Bauru
2017/18
Bryan Silva
Itambé/Minas
2024/25
Momota Shimada
Maringá Vôlei
2013/14
Alexandre Antônio Bergamo
Bento Vôlei
2004/05
Samuel Marins
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Federico Tosi
Powervolley Milano
2015/16
Daniel Rossi
Maringá Vôlei
2019/20
Rodrigo Moraes
Maringá Vôlei
2014/15
Daniel Pinho
Sesi Bauru
2017/18
Filipe Baioco
Itambé/Minas
2024/25
Marcelo Hargreaves
EC Banespa
2000/01
Gustavo Cardoso
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2022/23
Carlos Moreno
Cimed Florianópolis
2007/08
Carlos Arozio Faccin
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
William Kerber
Sesi Bauru
2017/18
André Gonçalves
Cimed Florianópolis
2006/07 - 2007/08
Roberto Braga
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Bernardo Roese
Cimed Florianópolis
2011/12
Victor Babugia
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22 - 2023/24, 2023/24
Felipe Varela
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2022/23
Filippo Vedovotto
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Fernando Fagner da Costa
EC Banespa
2001/02
Bernardo Krebs Strelow
Cimed Florianópolis
2008/09 - 2010/11
Orestes Carvalho Jr.
Vôlei Renata/Campinas, Maringá Vôlei
2012/13, 2013/14
Lucas Borges
Maringá Vôlei
2019/20
Lucas Augusto
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2022/23
Vitor Gelli Dias
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Geovane Kuhnen
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Matheus Celestino
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Erick Klein
Sesi Bauru
2018/19
João Dias
Bento Vôlei
2005/06
Witallo Oliveira
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2022/23
Felipe Grah
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2010/11
Ildnei De Oliveira
Cimed Florianópolis
2006/07
Ricardo Schueroff
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Filipe Stolberg
Apan Vôlei/Blumenau, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2020/21, 2023/24
Newton Fernandes
Sesi Bauru
2017/18
Fernando Cieninga
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Arthur Pereira
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Gabriel Armanelli
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2022/23
Nicolas Nardi
Vôlei Renata/Campinas
2012/13
Marcos Paulo Cerqueira
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Leonardo Leodolter
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Henrique Guedes
Itambé/Minas
2024/25
Ítalo Nascimento
Maringá Vôlei
2019/20
Bernardo Reitz
Cimed Florianópolis
2010/11 - 2011/12
Gabriel Fogaca
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
Lucas Thomaz Ribeiro
Maringá Vôlei
2019/20
Arthur Maia El Zayek
Maringá Vôlei
2014/15
Alessandro Acquarone
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Federico Bargi
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Vincenzo Spadavecchia
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Rainier Schmidt
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Michael Menicali
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Pedro Cortal
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22 - 2022/23
Pedro Meijon
Itambé/Minas
2024/25
Lucaian Pereira
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Alberto Marra
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Andrea Galaverna
Powervolley Milano
2015/16
Cesare Gradi
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Jefferson Sousa
Maringá Vôlei
2014/15
Leonardo Battista
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Leonardo Colli
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Simone Di Tommaso
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Eduardo Perini
Cimed Florianópolis
2007/08
Riccardo Mazzon
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Roberto Rivan
Powervolley Milano
2015/16
Vitor Hugo Heinzen
Apan Vôlei/Blumenau
2020/21
Lucas Hoffmann
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2021/22
João Pedro Avila
Itambé/Minas
2024/25
Victor Hugo Bezerra
Cimed Florianópolis
2007/08
Paulo Alberto Mora
Maringá Vôlei
2014/15
Celso Da Silva Júnior
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Felipe Cunha
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2022/23
Maurizio Cannistrà
Emma Villas Aubay Siena
2016/17
Reinhold De Lima
Cimed Florianópolis
2010/11
Francesco Turri Prosperi
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Leonardo Di Marco
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Antonio Jun Lavanga
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Matteo Mannucci
Volley Lupi Santa Croce
2019/20
Czy Renato Russomano to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0