Czy Aleh Achrem po IO moze grac dla reprezentacji Polski?

dude 46
0
ladybugg 21 1
11 лет тому назад
0
raczej nie może. podobno PZPS w ogóle nie złożył odpowiedniej aplikacji, a dopiero od tego momentu obowiązują 2 lata karencji za zmianę reprezentacji narodowej.
NXT 241 3
11 лет тому назад
0
Poza tym pomijając fakt że jest naprawdę dobrym zawodnikiem i że Go lubię to jednak nie widzę dla Niego miejsca w składzie ;]
ladybugg 21 1
11 лет тому назад
0
jeśli brać pod uwagę względy czysto sportowe, to gdyby sobie wywalczył miejsce - czemu nie. tyle, że on od początku nie ukrywał, iż chodzi przede wszystkim o możliwość występu w igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata (z kadrą Białorusi nie miałby na to szans). a to już trochę mi się kłóci z wizerunkiem naszego reprezentanta.
dudeAuthor 46 3
11 лет тому назад
0
on chyba ok. 2 lata temu porzucil gre w kadrze białoruskiej wlasnie dla gry dla Polski. Mija czas a o sprawie cicho wiec nie wiem czy Anastasi o niego nie zabiega czy on sam odpuscil. Alek napewno odnalazlby sie w naszej kadrze. Byłby równożędnym rywalem dla Winiara
Joachim7 321 4
11 лет тому назад
0
He doesn't want to and polish NT doesn't need him although he's very good.I mean you have some young and talentfull OH so why do you want Akhrem?
Work with your polish born players ;-)
ladybugg 21 1
11 лет тому назад
0
dwa lata temu dostał polskie obywatelstwo, ale to miało związek z jego grą w Resovii (ominięcie limitu obcokrajowców na boisku). samo obywatelstwo nie wystarczy, jeśli wcześniej zawodnik występował w kadrze innego kraju. są procedury do przejścia w FIVB czy jakimś innym CEV i podejrzewam, że najzwyczajniej w świecie związek mu w tym nie "pomógł". chociaż też wcale nie uważam, by akurat Achrem był nam niezbędny.

@Joachim7: he wanted to go to the Olympics with our NT, but I guess AA & our federation didn't feel like they needed him that much.
rtr 42 2
11 лет тому назад
+1
people, can you write the title on english,please? I know that there is a lot of Polska fans but as for me i am very interestinig what you are talking about
Рейтинг волейболистовКто наилучший волейболист всех времён?Показать рейтинг игроковРейтинг волейболистов
Кто наилучший волейболист всех времён?Показать рейтинг игроков
0