Последнее действие
5 лет тому назад

Комментарии

We need songs! 12 лет тому назад +1
I need 3-4 minutes fast and dynamic song, to movie about Michał Kubiak, any ideas?
P.S hanes233 other than this typed by you ?
Czech Republic - Poland (SET 3) 12 лет тому назад +5
dobrze prawi, polać mu ;D
EuroVolley 2011 - Quarter-finals 12 лет тому назад 0
Don't be so sure of victory, everything will be decided on the pitch

P.S Jarosz* -.- and Kubiak is at the moment our 2nd spiker, not Ruciak ?
Cristian Savani (2nd movie) 12 лет тому назад 0
niestety pewnie tak :( Wiadomo każdy ma prawo do swojego zdania/oceny, ale szkoda że aby ocenić film trzeba się tylko zalogować, a nie podać obowiązkowo uzasadnienie swojej oceny. Bardzo by mi to pomogło.
EuroVolley 2011 - Quarter-finals 12 лет тому назад +1
I agree with You in 100%, Kk15
Cristian Savani (2nd movie) 12 лет тому назад +2
yes it's The Rasmus - First day of my life. I am disappointed with the rating, 4.3 :o?? I would like to know what is wrong in the movie, because i wanna make in the future better and better videos. So please tell me it, I will be grateful
EuroVolley 2011 - Preliminary round 12 лет тому назад 0
@raylight "Poland and Italy won't always be on the winning side of these unfairness and when your turn comes what will you say?"

yes, we felt it in last year, at world championships....
@raylight Zyta, we sent subs, but they played much better than Brazil's main players and they fought for the victory.

It wasn't hard to win, when the setter in Brazil was THEO! and they play at 5 % of their skill's, LMFAO!!!!!!!!!!!
You are a hypocrite?
and FTW main players? are you kidding me?
EuroVolley 2011 - Preliminary round 12 лет тому назад -1
Przegraliśmy przez proste błędy/zaniechania w końcówkach. W drugim secie przy stanie 23-22, Kurek został zablokowany, a przy piłce setowej bułgarzy łatwo go wyblokowali ( dzięki geniuszowi Żygadle, obie piłki na podwójnym bloku ) i skończyli seta. To samo stało się w ostatnim secie, najpierw Żygadło nie dociągnął piłki do antenki (22-22)- Kurek atakuje na podwójnym bloku po siatce w aut. Trzeba również nadmienić w tej akcji słabe przyjęcie łatwego flota- Aleksieva, przez Ignaczaka. No i przy piłce meczowej, Jarosz się poślizgnął, analogia do meczu Polska - Niemcy w kopanej i zachowania Wawrzyniaka.