Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
AdamK
Volleybox
Volleybalspelers
Polen
Damian Schulz
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
Adam
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
5
Clubs
11
Ploeggenoten
197
Prijzen
2
Toernooien
38
Wedstrijden
335
Volgers
2
Speler gegevens
Bewerken
Ranglijst
2180
Ranglijst in 2024
1621
Nationaliteit
Polen
Positie
Hoofdaanvaller
Geboortedatum
1990-02-26
Lengte
208cm
Gewicht
95kg
Smash
355cm
Blok
330cm
Weergaven
13691
Toegevoegd door
Volleybox
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (11)
Andrea Anastasi
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Bericht
Nicola Vettori
AZS UAM Poznań
2012/13
Bericht
Sławomir Gerymski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Bericht
Daniel Castellani
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Slobodan Kovač
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Jacek Nawrocki
Enea Czarni Radom
2022/23
Emanuele Zanini
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Gheorghe Crețu
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Paweł Woicki
Enea Czarni Radom
2022/23
Massimo Botti
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Piotr Gruszka
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Assistent trainers (12)
Kamil Sołoducha
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Bericht
Karol Rędzioch
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Bericht
Alar Rikberg
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Bericht
Lucio Oro
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Bericht
Slobodan Prakljačić
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Bericht
Wojciech Serafin
Trefl Gdańsk, Asseco Resovia Rzeszów
2014/15 - 2016/17, 2019/20
Bericht
Marcin Ogonowski
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Bogdan Kotnik
Trefl Gdańsk
2017/18
Marcin Mierzejewski
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Radosław Kolanek
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Maciej Kołodziejczyk
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Statistici (3)
Robert Kaźmierczak
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Bericht
Mateusz Nykiel
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Bericht
Grzegorz Krystkiewicz
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Bericht
Fysieke voorbereidingscoaches (2)
Sebastiano Chittolini
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Bericht
Wojciech Sibiga
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Bericht
Voorzitters (4)
Krzysztof Ignaczak
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Piotr Maciąg
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Konrad Piechocki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Krzysztof Skubiszewski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Vice-voorzitters (2)
Maciej Krzaczek
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Grzegorz Stawinoga
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Volleybalspelers (163)
Piotr Gacek
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2016/17
Bericht
Mihajlo Mitić
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Bericht
Wojciech Żaliński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Bericht
Timo Tammemaa
Enea Czarni Radom
2022/23
Bericht
Bartosz Gawryszewski
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2016/17
Bericht
Mateusz Malinowski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Bericht
Matt West
Enea Czarni Radom
2022/23
Bericht
Mateusz Masłowski
Asseco Resovia Rzeszów, Enea Czarni Radom
2018/19, 2022/23
Bericht
Bradley Gunter
Trefl Gdańsk
2017/18
Bericht
Mikołaj Sawicki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Bericht
Patryk Strzeżek
Joker Piła
2011/12
Bericht
Nikodem Wolański
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Bericht
Sławomir Stolc
Trefl Gdańsk
2014/15
Bericht
Krystian Pachliński
AZS UAM Poznań
2012/13
Bericht
Tomasz Rutecki
AZS UAM Poznań
2012/13
Bericht
Sebastian Sobczak
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Bericht
Jan Tomczak
Trefl Gdańsk
2017/18
Bericht
Maciej Krysiak
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Bericht
Szymon Ostrowski
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Bericht
Michał Podgórzak
PSG KPS Siedlce
2013/14
Bericht
Ksawery Banaczek
Enea Czarni Radom
2022/23
Bericht
Jakub Ciunajtis
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Bericht
Maciej Zając
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Bericht
Aleksandar Atanasijević
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Piotr Nowakowski
Trefl Gdańsk
2017/18
David Smith
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Maurício Borges
Enea Czarni Radom
2022/23
Karol Kłos
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Thales Hoss
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Marcin Możdżonek
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Mateusz Bieniek
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Grzegorz Łomacz
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Zbigniew Bartman
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Nicolas Maréchal
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Nicholas Hoag
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Kawika Shoji
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Milad Ebadipour
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Wojciech Grzyb
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Paweł Woicki
Enea Czarni Radom
2022/23
Thibault Rossard
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Artur Szalpuk
Trefl Gdańsk
2017/18
Jakub Jarosz
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Robert Milczarek
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Mateusz Mika
Trefl Gdańsk, Asseco Resovia Rzeszów
2014/15 - 2017/18, 2018/19
Luke Perry
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Dick Kooy
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Rafał Buszek
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Dmytro Teryomenko
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Ruben Schott
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Aleh Akhrem
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Sebastian Schwarz
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Dmytro Pashytskyy
Trefl Gdańsk
2016/17
Grzegorz Kosok
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Rafael Redwitz
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Michal Masný
Trefl Gdańsk
2016/17
Łukasz Perłowski
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Murphy Troy
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Alexandre Ferreira
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Dawid Dryja
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Tomas Rousseaux
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Kacper Piechocki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Michał Kozłowski
Trefl Gdańsk
2017/18
Robert Täht
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Javier Concepción
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Marco Falaschi
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Daniel McDonnell
Trefl Gdańsk
2017/18
Robbert Andringa
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Przemysław Stępień
Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn
2014/15 - 2016/17, 2020/21
Tyler Sanders
Trefl Gdańsk
2017/18
Tomasz Kalembka
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Miłosz Hebda
Trefl Gdańsk
2015/16 - 2016/17
Wojciech Ferens
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Kamil Droszyński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Łukasz Kozub
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Piotr Łukasik
Enea Czarni Radom
2022/23
Bartłomiej Lemański
Asseco Resovia Rzeszów, Enea Czarni Radom
2018/19 - 2019/20, 2022/23
Krzysztof Wierzbowski
Trefl Gdańsk
2014/15
Sebastian Adamczyk
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Jędrzej Gruszczyński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Jan Nowakowski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Maciej Olenderek
Trefl Gdańsk
2017/18
Patryk Niemiec
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Moustapha M'Baye
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09, 2014/15
Szymon Romać
Trefl Gdańsk
2016/17
Nicolas Szerszeń
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Artur Ratajczak
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Marcin Komenda
Asseco Resovia Rzeszów, Bogdanka LUK Lublin
2019/20, 2023/24
Sebastian Warda
Enea Czarni Radom
2022/23
Tomasz Stańczuk
PSG KPS Siedlce
2013/14
Mateusz Czunkiewicz
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Szymon Jakubiszak
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Fabian Majcherski
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Tomasz Kowalski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Bartosz Mariański
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Kamil Dębski
Trefl Gdańsk
2015/16
Michał Ostrowski
Enea Czarni Radom
2022/23
Jakub Wachnik
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Patryk Szczurek
Trefl Gdańsk U19
2007/08 - 2008/09
Tobias Brand
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Dawid Woch
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Stanisław Wawrzyńczyk
Joker Piła
2011/12
Bartłomiej Krulicki
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Bartosz Pietruczuk
Trefl Gdańsk
2016/17
Wiktor Nowak
Enea Czarni Radom
2022/23
Sławomir Zemlik
Trefl Gdańsk U19
2008/09
Mateusz Przybyła
Joker Piła, PSG KPS Siedlce
2011/12, 2013/14
Marcin Kania
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Damian Domonik
AZS UAM Poznań
2012/13
Rafał Sobański
Trefl Gdańsk U19
2007/08 - 2008/09
Łukasz Makowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Damian Sobczak
PSG KPS Siedlce
2013/14
Mateusz Jasiński
Joker Piła, PSG KPS Siedlce
2011/12, 2013/14
Radosław Zbierski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Damian Hudzik
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Bartosz Firszt
Enea Czarni Radom
2022/23
Waldemar Kaczmarek
Joker Piła
2011/12
Remigiusz Kapica
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Daniel Gąsior
Enea Czarni Radom
2022/23
Jakub Czerwiński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Jakub Nowosielski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mateusz Mędrzyk
AZS UAM Poznań
2012/13
Mikołaj Skotarek
Trefl Gdańsk
2014/15
Paweł Rusin
Enea Czarni Radom
2022/23
Kacper Bielicki
Joker Piła
2011/12
Karol Rawiak
PSG KPS Siedlce
2013/14
Damian Dobosz
Joker Piła
2011/12
Arkadiusz Żakieta
PSG KPS Siedlce
2013/14
Karol Behrendt
Trefl Gdańsk
2015/16
Maciej Nowowsiak
Enea Czarni Radom
2022/23
Maksym Kędzierski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mateusz Januszewski
Joker Piła
2011/12
Igor Dobiszewski
Trefl Gdańsk
2014/15
Maciej Ptaszyński
Trefl Gdańsk
2016/17
Mateusz Urbanowicz
Trefl Gdańsk U19
2008/09
Paweł Rejowski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Wiktor Janiszewski
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Mariusz Pruski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Łukasz Ożarski
AZS UAM Poznań
2012/13
Grzegorz Gnatek
Joker Piła
2011/12
Piotr Milewski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Kacper Gajowczyk
Trefl Gdańsk U19
2007/08 - 2008/09
Roman Oroń
Trefl Gdańsk U19
2008/09
Tomasz Kotecki
AZS UAM Poznań
2012/13
Tobiasz Szczepaniak
Joker Piła
2011/12
Michał Bukowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Mateusz Majcherek
Joker Piła
2011/12
Arkadiusz Jutrzenka
Joker Piła
2011/12
Adam Józefczak
AZS UAM Poznań
2012/13
Mateusz Radojewski
AZS UAM Poznań
2012/13
Damian Piórkowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Bartłomiej Wojnowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Jakub Paszek
Joker Piła
2011/12
Dawid Wojdyński
Joker Piła
2011/12
Dawid Wojtyński
AZS UAM Poznań
2012/13
Marcin Miąsko
Joker Piła
2011/12
Ben jij Damian Schulz?
Neem het profiel over
Laden
0