Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
AdamK
Volleybox
Voleybolcular
Polonya
Damian Schulz
Duvar kağıdını düzenle
Duvar kağıdı
Adam
tarafından eklendi
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
5
Kulüpler
11
Takım arkadaşları
197
Ödüller
2
Turnuvalar
38
Maçlar
335
Takipçiler
2
Oyuncu bilgileri
Düzenle
Sıralama
2180
2024 yılı sıralaması
1621
Milliyet
Polonya
Pozisyon
Pasör Çaprazı
Doğum tarihi
1990-02-26
Boy
208cm
Kilo
95kg
Smaç yüksekliği
355cm
Blok yüksekliği
330cm
Görüntülenme
13693
Ekleyen
Volleybox
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Gelmiş geçmiş en iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Antrenörler (11)
Andrea Anastasi
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Mesaj gönder
Nicola Vettori
AZS UAM Poznań
2012/13
Mesaj gönder
Sławomir Gerymski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Mesaj gönder
Daniel Castellani
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Slobodan Kovač
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Jacek Nawrocki
Enea Czarni Radom
2022/23
Emanuele Zanini
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Gheorghe Crețu
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Paweł Woicki
Enea Czarni Radom
2022/23
Massimo Botti
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Piotr Gruszka
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Yardımcı antrenörler (12)
Kamil Sołoducha
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Mesaj gönder
Karol Rędzioch
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Mesaj gönder
Alar Rikberg
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Mesaj gönder
Lucio Oro
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Mesaj gönder
Slobodan Prakljačić
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Mesaj gönder
Wojciech Serafin
Trefl Gdańsk, Asseco Resovia Rzeszów
2014/15 - 2016/17, 2019/20
Mesaj gönder
Marcin Ogonowski
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Bogdan Kotnik
Trefl Gdańsk
2017/18
Marcin Mierzejewski
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Radosław Kolanek
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Maciej Kołodziejczyk
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
İstatistikçiler (3)
Robert Kaźmierczak
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Mesaj gönder
Mateusz Nykiel
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Mesaj gönder
Grzegorz Krystkiewicz
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Mesaj gönder
Kondisyonerler (2)
Sebastiano Chittolini
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Mesaj gönder
Wojciech Sibiga
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Mesaj gönder
Kulüp başkanları (4)
Krzysztof Ignaczak
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Piotr Maciąg
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Konrad Piechocki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Krzysztof Skubiszewski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Başkan yardımcıları (2)
Maciej Krzaczek
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Grzegorz Stawinoga
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Voleybolcular (163)
Piotr Gacek
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2016/17
Mesaj gönder
Mihajlo Mitić
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Mesaj gönder
Wojciech Żaliński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Mesaj gönder
Timo Tammemaa
Enea Czarni Radom
2022/23
Mesaj gönder
Bartosz Gawryszewski
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2016/17
Mesaj gönder
Mateusz Malinowski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mesaj gönder
Matt West
Enea Czarni Radom
2022/23
Mesaj gönder
Mateusz Masłowski
Asseco Resovia Rzeszów, Enea Czarni Radom
2018/19, 2022/23
Mesaj gönder
Bradley Gunter
Trefl Gdańsk
2017/18
Mesaj gönder
Mikołaj Sawicki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Mesaj gönder
Patryk Strzeżek
Joker Piła
2011/12
Mesaj gönder
Nikodem Wolański
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Mesaj gönder
Sławomir Stolc
Trefl Gdańsk
2014/15
Mesaj gönder
Krystian Pachliński
AZS UAM Poznań
2012/13
Mesaj gönder
Tomasz Rutecki
AZS UAM Poznań
2012/13
Mesaj gönder
Sebastian Sobczak
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Mesaj gönder
Jan Tomczak
Trefl Gdańsk
2017/18
Mesaj gönder
Maciej Krysiak
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mesaj gönder
Szymon Ostrowski
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Mesaj gönder
Michał Podgórzak
PSG KPS Siedlce
2013/14
Mesaj gönder
Ksawery Banaczek
Enea Czarni Radom
2022/23
Mesaj gönder
Jakub Ciunajtis
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Mesaj gönder
Maciej Zając
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mesaj gönder
Aleksandar Atanasijević
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Piotr Nowakowski
Trefl Gdańsk
2017/18
David Smith
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Maurício Borges
Enea Czarni Radom
2022/23
Karol Kłos
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Thales Hoss
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Marcin Możdżonek
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Mateusz Bieniek
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Grzegorz Łomacz
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Zbigniew Bartman
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Nicolas Maréchal
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Nicholas Hoag
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Kawika Shoji
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Milad Ebadipour
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Wojciech Grzyb
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2017/18
Paweł Woicki
Enea Czarni Radom
2022/23
Thibault Rossard
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Artur Szalpuk
Trefl Gdańsk
2017/18
Jakub Jarosz
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Robert Milczarek
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Mateusz Mika
Trefl Gdańsk, Asseco Resovia Rzeszów
2014/15 - 2017/18, 2018/19
Luke Perry
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Dick Kooy
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Rafał Buszek
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19 - 2019/20
Dmytro Teryomenko
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Ruben Schott
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Aleh Akhrem
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Sebastian Schwarz
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Dmytro Pashytskyy
Trefl Gdańsk
2016/17
Grzegorz Kosok
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Rafael Redwitz
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Michal Masný
Trefl Gdańsk
2016/17
Łukasz Perłowski
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Murphy Troy
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Alexandre Ferreira
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Dawid Dryja
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Tomas Rousseaux
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Kacper Piechocki
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Michał Kozłowski
Trefl Gdańsk
2017/18
Robert Täht
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Javier Concepción
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Marco Falaschi
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Daniel McDonnell
Trefl Gdańsk
2017/18
Robbert Andringa
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Przemysław Stępień
Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn
2014/15 - 2016/17, 2020/21
Tyler Sanders
Trefl Gdańsk
2017/18
Tomasz Kalembka
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Miłosz Hebda
Trefl Gdańsk
2015/16 - 2016/17
Wojciech Ferens
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Kamil Droszyński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Łukasz Kozub
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Piotr Łukasik
Enea Czarni Radom
2022/23
Bartłomiej Lemański
Asseco Resovia Rzeszów, Enea Czarni Radom
2018/19 - 2019/20, 2022/23
Krzysztof Wierzbowski
Trefl Gdańsk
2014/15
Sebastian Adamczyk
PGE GiEK Skra Bełchatów
2021/22
Jędrzej Gruszczyński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Jan Nowakowski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Maciej Olenderek
Trefl Gdańsk
2017/18
Patryk Niemiec
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Moustapha M'Baye
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09, 2014/15
Szymon Romać
Trefl Gdańsk
2016/17
Nicolas Szerszeń
Asseco Resovia Rzeszów
2018/19
Artur Ratajczak
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Marcin Komenda
Asseco Resovia Rzeszów, Bogdanka LUK Lublin
2019/20, 2023/24
Sebastian Warda
Enea Czarni Radom
2022/23
Tomasz Stańczuk
PSG KPS Siedlce
2013/14
Mateusz Czunkiewicz
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Szymon Jakubiszak
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Fabian Majcherski
Trefl Gdańsk
2016/17 - 2017/18
Tomasz Kowalski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Bartosz Mariański
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Kamil Dębski
Trefl Gdańsk
2015/16
Michał Ostrowski
Enea Czarni Radom
2022/23
Jakub Wachnik
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Patryk Szczurek
Trefl Gdańsk U19
2007/08 - 2008/09
Tobias Brand
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Dawid Woch
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Stanisław Wawrzyńczyk
Joker Piła
2011/12
Bartłomiej Krulicki
Asseco Resovia Rzeszów
2019/20
Bartosz Pietruczuk
Trefl Gdańsk
2016/17
Wiktor Nowak
Enea Czarni Radom
2022/23
Sławomir Zemlik
Trefl Gdańsk U19
2008/09
Mateusz Przybyła
Joker Piła, PSG KPS Siedlce
2011/12, 2013/14
Marcin Kania
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Damian Domonik
AZS UAM Poznań
2012/13
Rafał Sobański
Trefl Gdańsk U19
2007/08 - 2008/09
Łukasz Makowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Damian Sobczak
PSG KPS Siedlce
2013/14
Mateusz Jasiński
Joker Piła, PSG KPS Siedlce
2011/12, 2013/14
Radosław Zbierski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Damian Hudzik
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Bartosz Firszt
Enea Czarni Radom
2022/23
Waldemar Kaczmarek
Joker Piła
2011/12
Remigiusz Kapica
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Daniel Gąsior
Enea Czarni Radom
2022/23
Jakub Czerwiński
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Jakub Nowosielski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mateusz Mędrzyk
AZS UAM Poznań
2012/13
Mikołaj Skotarek
Trefl Gdańsk
2014/15
Paweł Rusin
Enea Czarni Radom
2022/23
Kacper Bielicki
Joker Piła
2011/12
Karol Rawiak
PSG KPS Siedlce
2013/14
Damian Dobosz
Joker Piła
2011/12
Arkadiusz Żakieta
PSG KPS Siedlce
2013/14
Karol Behrendt
Trefl Gdańsk
2015/16
Maciej Nowowsiak
Enea Czarni Radom
2022/23
Maksym Kędzierski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mateusz Januszewski
Joker Piła
2011/12
Igor Dobiszewski
Trefl Gdańsk
2014/15
Maciej Ptaszyński
Trefl Gdańsk
2016/17
Mateusz Urbanowicz
Trefl Gdańsk U19
2008/09
Paweł Rejowski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Wiktor Janiszewski
Indykpol AZS Olsztyn
2020/21
Mariusz Pruski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Łukasz Ożarski
AZS UAM Poznań
2012/13
Grzegorz Gnatek
Joker Piła
2011/12
Piotr Milewski
PSG KPS Siedlce
2013/14
Kacper Gajowczyk
Trefl Gdańsk U19
2007/08 - 2008/09
Roman Oroń
Trefl Gdańsk U19
2008/09
Tomasz Kotecki
AZS UAM Poznań
2012/13
Tobiasz Szczepaniak
Joker Piła
2011/12
Michał Bukowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Mateusz Majcherek
Joker Piła
2011/12
Arkadiusz Jutrzenka
Joker Piła
2011/12
Adam Józefczak
AZS UAM Poznań
2012/13
Mateusz Radojewski
AZS UAM Poznań
2012/13
Damian Piórkowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Bartłomiej Wojnowski
AZS UAM Poznań
2012/13
Jakub Paszek
Joker Piła
2011/12
Dawid Wojdyński
Joker Piła
2011/12
Dawid Wojtyński
AZS UAM Poznań
2012/13
Marcin Miąsko
Joker Piła
2011/12
Damian Schulz sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0