Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
Kondes
Volleybox
Volleybalspelers
Polen
Grzegorz Pająk
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
Kondes
Bericht
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
13
Partners
1
Ploeggenoten
311
Toernooien
49
Wedstrijden
352
Prijzen
0
Speler gegevens
Bewerken
Ranglijst
1803
Nationaliteit
Polen
Positie
Spelverdeler
Geboortedatum
1987-01-01
Lengte
196cm
Gewicht
87kg
Smash
335cm
Blok
318cm
Weergaven
13574
Toegevoegd door
Volleybox
Agentschap
Verwijderen
Michalak Brothers
Racibórz, Polen
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (17)
Ahmet Reşat Arığ
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
Dariusz Daszkiewicz
KPS Kielce
2012/13, 2014/15
Bericht
Wojciech Serafin
MKS Będzin
2023/24
Bericht
Paweł Rusek
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Ferdinando De Giorgi
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Carlos Weber
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Igor Prieložný
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Emanuele Zanini
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Roberto Santilli
Jastrzębski Węgiel
2009/10
José Jardim
SL Benfica
2011/12
Krzysztof Stelmach
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Konstantin Bryanskiy
Dynamo Moscow
2018/19
Sebastian Świderski
KPS Kielce
2012/13
Jakub Bednaruk
MKS Będzin
2019/20
Grzegorz Wagner
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Assistent trainers (17)
Leszek Dejewski
Jastrzębski Węgiel
2009/10 - 2010/11
Bericht
Ilker Altan
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
Mateusz Nykiel
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Iurii Lisitskii
Dynamo Moscow
2018/19
Bericht
Mateusz Musiał
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Bericht
Eser Kocaarslan
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
Grzegorz Kowalczyk
Bogdanka LUK Lublin
2020/21 - 2021/22
Bericht
Emil Siewiorek
MKS Będzin
2019/20
Bericht
Tomasz Kowalski
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Bartosz Gawryszewski
MKS Będzin
2023/24
Bericht
Oskar Kaczmarczyk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Adam Swaczyna
KPS Kielce
2014/15
Miroslav Palgut
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Dominik Kwapisiewicz
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Wojciech Banbula
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Marcin Mierzejewski
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Maciej Kołodziejczyk
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Statistici (6)
Kamil Sołoducha
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16
Bericht
Mateusz Nykiel
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Maciej Etgens
MKS Będzin
2019/20
Bericht
Maciej Barczyński
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Koni Pettilä
Dynamo Moscow
2018/19
Paweł Młyński
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Fysiotherapeuten (2)
Maciej Mata
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Mikhail Vikhnevich
Dynamo Moscow
2018/19
Fysieke voorbereidingscoaches (3)
Piotr Pszczoła
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Bericht
Renato Bacchi
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bartosz Bielenda
Cuprum Lubin
2022/23
Team managers (3)
Abdullah Günter Mert
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
Wojciech Serafin
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2016/17
Bericht
Maciej Pawliński
MKS Będzin
2019/20
Voorzitters (1)
Sebastian Świderski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Sport Directeuren (1)
Dariusz Syguła
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Volleybalspelers (261)
Róbert Koch
SL Benfica
2011/12
Bericht
Bedirhan Bülbül
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
Maciej Dobrowolski
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Bericht
Ali Alp Çayır
Jastrzębski Węgiel
2009/10
Bericht
Paweł Rusek
Jastrzębski Węgiel
2009/10 - 2010/11
Bericht
Neven Majstorović
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Bericht
David Mehić
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Bericht
Bartosz Gawryszewski
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Bericht
Turgay Doğan
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
David Sossenheimer
MKS Będzin
2019/20
Bericht
Rozalin Penchev
KPS Kielce
2014/15
Bericht
Pablo Bengolea
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Bericht
João Coelho
SL Benfica
2011/12
Bericht
Jan Król
BBTS Bielsko-Biała, Indykpol AZS Olsztyn
2008/09, 2022/23
Bericht
Fabricio Silva
SL Benfica
2011/12
Bericht
Halil Ibrahim Akşeker
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
Aleksandr Kovalev
Dynamo Moscow
2018/19
Bericht
Sławomir Stolc
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16
Bericht
Bartosz Sufa
BBTS Bielsko-Biała, Jastrzębski Węgiel
2008/09, 2010/11
Bericht
Hugo de Leon Bozo
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Bericht
Florian Krage
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Bartosz Krzysiek
Indykpol AZS Olsztyn, KPS Kielce
2013/14, 2014/15
Bericht
Aleksander Maziarz
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2016/17
Bericht
Humberto Machacón
KPS Kielce
2014/15
Bericht
Reidel Toiran
SL Benfica
2011/12
Bericht
Jakub Peszko
Bogdanka LUK Lublin
2020/21 - 2021/22
Bericht
Armando Danger
KPS Kielce
2012/13
Bericht
Bartosz Kaczmarek
KPS Kielce
2014/15
Bericht
Atakan Topal
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bericht
Patryk Napiórkowski
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Bericht
Kamil Durski
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Bericht
Mateusz Jóźwik
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Bericht
Radosław Sterna
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Bericht
Jakub Olszewski
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Bericht
Mateusz Siwicki
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Bericht
Bartosz Schmidt
MKS Będzin
2019/20
Bericht
Igor Gniecki
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Bericht
Jakub Ciunajtis
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Karol Jankiewicz
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Szymon Seliga
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Bericht
Gracjan Bożek
MKS Będzin
2019/20
Bericht
Michał Prokopiuk
MKS Będzin
2019/20
Bericht
Jakub Kaliszuk
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Bericht
Szymon Ławrynowicz
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Daniel Popiela
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Bericht
Marcin Kontel
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Mateusz Fabian
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Wojciech Hernik
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Michał Sikora
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Krzysztof Kawczak
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Marcin Karbowiak
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Rafał Antczak
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Łukasz Buczma
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Paweł Zatorski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Sergey Grankin
Dynamo Moscow
2018/19
Benjamin Toniutti
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Yuriy Berezhko
Dynamo Moscow
2018/19
David Smith
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Pavel Abramov
Jastrzębski Węgiel
2009/10
Pavel Kruglov
Dynamo Moscow
2018/19
Dawid Konarski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Mateusz Bieniek
KPS Kielce, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2014/15, 2016/17
Kamil Semeniuk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Grzegorz Łomacz
Jastrzębski Węgiel
2009/10 - 2010/11
Dmitriy Shcherbinin
Dynamo Moscow
2018/19
Łukasz Wiśniewski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Marcin Janusz
KPS Kielce
2014/15
Sam Deroo
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Aleksey Ostapenko
Dynamo Moscow
2018/19
Lukas Diviš
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Kévin Tillie
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Mitja Gasparini
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Jurij Gladyr
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16
Patryk Czarnowski
Jastrzębski Węgiel, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2009/10, 2015/16 - 2016/17
Hugo Gaspar
SL Benfica
2011/12
Ilya Vlasov
Dynamo Moscow
2018/19
Nikolay Penchev
KPS Kielce
2012/13
Robert Milczarek
KPS Kielce
2012/13
Dick Kooy
Dynamo Moscow
2018/19
Grzegorz Szymański
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Rafał Buszek
Indykpol AZS Olsztyn, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2013/14, 2015/16 - 2016/17
Benjamin Hardy
Jastrzębski Węgiel
2009/10 - 2010/11
Milan Katić
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Stanislav Eriomin
Dynamo Moscow
2018/19
Valentin Bezrukov
Dynamo Moscow
2018/19
Aleksandr Markin
Dynamo Moscow
2018/19
Matti Oivanen
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Taylor Averill
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Marc-Anthony Honore
SL Benfica
2011/12
Dustin Watten
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Igor Yudin
Jastrzębski Węgiel
2009/10 - 2010/11
Pourya Fayazi
MKS Będzin
2019/20
Roberto Reis
SL Benfica
2011/12
Marcin Wika
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Alexander Berger
Cuprum Lubin
2022/23
Dawid Dryja
MKS Będzin
2019/20
Vefa Yılmaz
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Krzysztof Rejno
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16
Adrian Staszewski
KPS Kielce
2012/13, 2014/15
Marek Novotný
Jastrzębski Węgiel
2009/10
Michał Kozłowski
KPS Kielce
2012/13
Aleksey Kabeshov
Dynamo Moscow
2018/19
Dominik Witczak
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2016/17
Korneliusz Banach
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Robbert Andringa
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Flávio Soares
SL Benfica
2011/12
Aleksandr Boldyrev
Dynamo Moscow
2018/19
Grzegorz Bociek
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Aluron CMC Warta Zawiercie
2015/16 - 2016/17, 2017/18
Flávio Cruz
SL Benfica
2011/12
Adam Nowik
Jastrzębski Węgiel
2009/10 - 2010/11
Yadier Sánchez Sierra
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Piotr Orczyk
KPS Kielce
2012/13
Tyler Sanders
MKS Będzin
2019/20
Grzegorz Kokociński
KPS Kielce
2012/13
Miłosz Zniszczoł
KPS Kielce
2012/13
Miguel Tavares
SL Benfica
2011/12
Taichiro Koga
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Wojciech Sobala
Jastrzębski Węgiel, Indykpol AZS Olsztyn
2009/10, 2013/14
Wojciech Ferens
Cuprum Lubin
2022/23
Dominik Depowski
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Moritz Karlitzek
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Andreas Takvam
KPS Kielce
2014/15
Dmitrii Bahov
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Michał Potera
MKS Będzin
2019/20
Wojciech Włodarczyk
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Matej Paták
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Murathan Kısal
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Piotr Hain
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Illia Kovalov
Cuprum Lubin
2022/23
Bartosz Filipiak
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Dawid Gunia
MKS Będzin
2019/20
Joan Llanes Díaz
SL Benfica
2011/12
Joshua Tuaniga
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Piotr Łukasik
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Sławomir Jungiewicz
KPS Kielce
2012/13, 2014/15
Karol Butryn
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Vladimir Siomshchikov
Dynamo Moscow
2018/19
Piotr Łuka
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Çağlar Aksoylu
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Michał Żurek
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Szymon Żurawski
Jastrzębski Węgiel
2009/10
Jan Nowakowski
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Brandon Koppers
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Maciej Pawliński
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Maciej Olenderek
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Moustapha M'Baye
Cuprum Lubin
2022/23
Sławomir Szczygieł
Jastrzębski Węgiel
2009/10
Szymon Romać
Bogdanka LUK Lublin
2020/21 - 2021/22
Yiğit Onaylı
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
João Magalhães
SL Benfica
2011/12
Michał Żuk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Adrian Buchowski
Jastrzębski Węgiel, KPS Kielce
2010/11, 2014/15
Michał Superlak
MKS Będzin
2019/20
Artur Ratajczak
MKS Będzin
2019/20, 2023/24 - 2024/25
Henrique Ronaldo
SL Benfica
2011/12
Krzysztof Andrzejewski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Semih Çelik
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Mariusz Marcyniak
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Jakub Ziobrowski
Bogdanka LUK Lublin, Cuprum Lubin
2020/21, 2022/23
Daudi Okello
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Mateusz Poręba
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Carlos Fidalgo
SL Benfica
2011/12
Michał Jaszewski
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Maciej Zajder
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Sebastian Warda
KPS Kielce
2012/13
Łukasz Polański
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Paweł Mikołajczak
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Pedro Fiúza
SL Benfica
2011/12
Adrian Hunek
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Pedro Azenha
Jastrzębski Węgiel
2009/10
Kamil Szymura
Cuprum Lubin
2022/23
Szymon Jakubiszak
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Fabian Majcherski
MKS Będzin
2023/24
Olivier Faucher
SL Benfica
2011/12
Jędrzej Maćkowiak
KPS Kielce
2014/15
Július Firkaľ
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Bartosz Mariański
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Jakub Wachnik
Bogdanka LUK Lublin
2020/21 - 2021/22
Kamil Długosz
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Bartłomiej Lipiński
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Jakub Hawryluk
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bartosz Pietruczuk
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Dawid Siwczyk
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Rafał Faryna
MKS Będzin
2019/20
Jan Fornal
MKS Będzin
2019/20
Mateusz Przybyła
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Kamil Szymendera
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Rafał Sobański
MKS Będzin
2019/20
Maciej Kałasz
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Bartosz Jastrowicz
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16 - 2016/17
Dominik Czerny
Cuprum Lubin
2022/23
Mesut Akman
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Szymon Gregorowicz
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Tomasz Tomczyk
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Mert Tetik
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Paweł Pietraszko
Cuprum Lubin
2022/23
Fatih Ürün
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Mariusz Gaca
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Łukasz Kaczorowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Konrad Buczek
MKS Będzin
2019/20
Łukasz Swodczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie, MKS Będzin
2017/18, 2023/24 - 2024/25
Kajetan Kubicki
Cuprum Lubin
2022/23
Sławomir Master
Jastrzębski Węgiel
2009/10
Łukasz Walawender
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16
Remigiusz Kapica
Cuprum Lubin
2022/23
Maciej Kusaj
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Paweł Rusin
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Kacper Bielicki
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Kacper Popik
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Uğur Savaş
Tokat Belediye Plevnespor
2018/19
Rafał Sokołowski
KPS Kielce
2012/13
Rafał Cabaj
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Mariusz Wacek
KPS Kielce
2014/15
Damian Markiewicz
KPS Kielce
2012/13
Jakub Strulak
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Piotr Adamski
KPS Kielce
2014/15
Maciej Sas
Cuprum Lubin
2022/23
Konrad Stajer
Bogdanka LUK Lublin
2020/21 - 2021/22
Kamil Szaniawski
Bogdanka LUK Lublin
2020/21
Mateusz Rećko
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Damian Czetowicz
Cuprum Lubin
2022/23
Jakub Gontarewicz
KPS Kielce
2014/15
Szymon Bereza
Bogdanka LUK Lublin
2021/22
Michał Gaca
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Adam Lorenc
Cuprum Lubin
2022/23
Jędrzej Kaźmierczak
Cuprum Lubin
2022/23
Łukasz Olender
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Dariusz Kurmin
Indykpol AZS Olsztyn
2013/14
Mariusz Szulikowski
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Marcin Krawiecki
MKS Będzin
2023/24 - 2024/25
Piotr Macheta
MKS Będzin
2019/20
Konrad Krzywiecki
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Patryk Kabziński
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07 - 2007/08
Michał Jakubczak
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07 - 2007/08
Patryk Wojtysiak
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Bartłomiej Jajszczak
BBTS Bielsko-Biała
2008/09
Wojciech Wesołowski
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07 - 2007/08
Wojciech Janas
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07 - 2007/08
Piotr Haładus
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Paweł Dziekanowski
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Kamil Sekuła
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Michał Pajor
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2007/08
Daniel Lenc
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Tomasz Korzeniewski
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2006/07
Ben jij Grzegorz Pająk?
Neem het profiel over
Laden
Indoor Wedstrijden (352)
Beach wedstrijden (0)
Indoor toernooien (48)
Beach toernooien (1)
0