Hakkımda
young aspiring coach with high ambitions
Antrenör bilgileri
Beklentiler
Diller
Bosnian
Mesleki çalışma yeterliliği
English
Mesleki çalışma yeterliliği
French
Sınırlı/Kısıtlı çalışma yeterliliği
German
Mesleki çalışma yeterliliği
Sosyal medya
Takip ettiğim oyuncular
Fabio Soli
Pasör - İtalya (Trentino Volley)
Fabio Storti
İtalya (Cheonan Hyundai Capital Skywalkers)
Giampaolo Medei
İtalya (Volley Lube)
Alessandro Lodi
İtalya (VK Dukla Liberec)
Vital Heynen
Pasör - Belçika (China)
Alessandro Orefice
İtalya
Andrea Gardini
Orta Oyuncu - İtalya
Nikola Meljanac
Pasör Çaprazı - Sırbistan
Philippe Blain
Smaçör - Fransa (Cheonan Hyundai Capital Skywalkers)
Stefano Lavarini
İtalya
Felix Koslowski
Almanya
Roberto Piazza
Orta Oyuncu - İtalya (Powervolley Milano)
Marcelo Méndez
Orta Oyuncu - Arjantin (Jastrzębski Węgiel)
Cesar Hernández González
İspanya (Neptunes de Nantes Volley-Ball)
Plamen Konstantinov
Smaçör - Bulgaristan
Mladen Kašić
Pasör - Hırvatistan
John Speraw
Universal - Amerika Birleşik Devletleri
Karch Kiraly
Smaçör - Amerika Birleşik Devletleri
Andrea Anastasi
Smaçör - İtalya (You Energy Volley Piacenza)
Radostin Stoychev
Pasör - Bulgaristan (Verona Volley)
Dragan Travica
Pasör - İtalya
Daniele Santarelli
Libero - İtalya
Renan Dal Zotto
Smaçör - Brezilya
Andrej Urnaut
Smaçör - Slovenya
Stevan Ljubičić
Sırbistan (Zeren Spor Kulübü)
Gianlorenzo Blengini
İtalya
Ferdinando De Giorgi
Pasör - İtalya (Italy)
Vedrana Jakšetić
Pasör - Hırvatistan
Noumory Keita
Pasör Çaprazı - Mali (Verona Volley)
Paul Buchegger
Pasör Çaprazı - Avusturya (Modena Volley)
Monika Chrtianska
Smaçör - Avusturya (Charleroi Volley)
Zoran Terzić
Sırbistan
Giovanni Guidetti
İtalya (VakıfBank)
Veljko Bašić
Smaçör - Sırbistan
Zoran Nikolic
Smaçör - Sırbistan (VfL Oythe)
Gheorghe Crețu
Orta Oyuncu - Romanya (PGE GiEK Skra Bełchatów)
Tuomas Sammelvuo
Smaçör - Finlandiya
Nikola Grbić
Pasör - Sırbistan
Cédric Énard
Orta Oyuncu - Fransa (Alterna Stade Poitevin)
Mark Lebedew
Universal - Avustralya
Andrea Giani
Orta Oyuncu - İtalya (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Ferhat Akbaş
Smaçör - Türkiye (Eczacıbaşı Dynavit)
Slobodan Kovač
Smaçör - Sırbistan
Alberto Giuliani
İtalya (Modena Volley)
Laurent Tillie
Smaçör - Fransa
Angelo Lorenzetti
İtalya (Sir Safety Perugia Volley)