Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Fotoğraf:
Citronowy
Volleybox
Yardımcı antrenörler
Polonya
Bartosz Gawryszewski
Duvar kağıdı
Patryk Budny
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Paylaş
Zaman tüneli
4
Kulüpler
10
Takım arkadaşları
291
Turnuvalar
51
Maçlar
371
Ödüller
0
Takipçiler
3
Antrenör bilgileri
Oyuncu sıralaması
1435
Antrenör sıralaması
6366
Milliyet
Polonya
Pozisyon
Orta Oyuncu
Doğum tarihi
1985-08-22
Boy
202cm
Kilo
90kg
Smaç yüksekliği
350cm
Blok yüksekliği
330cm
Kullandığı el
Sağlak
Görüntülenme
6826
Son aktivite
7 ay önce
Diller
English
Mesleki çalışma yeterliliği
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Antrenörler (14)
Andrea Anastasi
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2016/17
Mesaj gönder
Mark Lebedew
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Mesaj gönder
Wojciech Serafin
MKS Będzin
2021/22, 2022/23 - 2023/24
Mesaj gönder
Ljubomir Travica
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Harry Brokking
AZS Częstochowa
2006/07
Igor Prieložný
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Lorenzo Bernardi
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Michał Gogol
Stocznia Szczecin
2017/18
Edward Skorek
AZS Częstochowa
2004/05 - 2005/06
Radosław Panas
AZS Częstochowa, Trefl Gdańsk
2006/07, 2013/14
Jan Such
Enea Czarni Radom
2007/08
Jakub Bednaruk
MKS Będzin
2020/21
Yardımcı antrenörler (9)
Leszek Dejewski
Jastrzębski Węgiel
2010/11 - 2011/12
Mesaj gönder
Karol Rędzioch
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2016/17
Mesaj gönder
Wojciech Serafin
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2016/17
Mesaj gönder
Mateusz Musiał
MKS Będzin
2022/23 - 2023/24
Mesaj gönder
Emil Siewiorek
MKS Będzin
2020/21
Mesaj gönder
Andrzej Kowal
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Marcin Ogonowski
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Miroslav Palgut
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Dominik Kwapisiewicz
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
İstatistikçiler (3)
Rafał Murczkiewicz
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Mesaj gönder
Mateusz Musiał
MKS Będzin
2020/21 - 2021/22
Mesaj gönder
Paweł Młyński
MKS Będzin
2022/23 - 2023/24
Kondisyonerler (3)
Wojciech Sibiga
Trefl Gdańsk
2013/14 - 2016/17
Mesaj gönder
Piotr Pszczoła
MKS Będzin
2021/22, 2022/23 - 2023/24
Mesaj gönder
Takım menajerleri (3)
Bartłomiej Soroka
MKS Będzin
2022/23
Mesaj gönder
Jakub Kłósek
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Mesaj gönder
Maciej Pawliński
MKS Będzin
2020/21
Kulüp başkanları (1)
Andrzej Szewinski
AZS Częstochowa
2005/06
Mesaj gönder
Sportif direktörler (2)
Andrzej Szewinski
AZS Częstochowa
2004/05 - 2005/06
Mesaj gönder
Dariusz Syguła
MKS Będzin
2022/23 - 2023/24
Voleybolcular (256)
Piotr Gacek
AZS Częstochowa, Trefl Gdańsk
2004/05 - 2006/07, 2014/15 - 2016/17
Mesaj gönder
Russell Holmes
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Mesaj gönder
Wojciech Serafin
Trefl Gdańsk
2012/13
Mesaj gönder
Wojciech Żaliński
Enea Czarni Radom, Trefl Gdańsk
2007/08, 2012/13 - 2013/14
Mesaj gönder
Paweł Rusek
Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk
2010/11 - 2011/12, 2012/13 - 2013/14
Mesaj gönder
Andrzej Szewinski
AZS Częstochowa
2004/05
Mesaj gönder
Bartosz Janeczek
SMS PZPS Spała
2003/04
Mesaj gönder
Łukasz Kruk
Asseco Resovia Rzeszów
2009/10
Mesaj gönder
Mateusz Malinowski
Jastrzębski Węgiel, Stocznia Szczecin
2011/12, 2017/18
Mesaj gönder
Arash Dosanjh
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Mesaj gönder
Jeffrey Menzel
Stocznia Szczecin
2017/18
Mesaj gönder
Patryk Strzeżek
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09
Mesaj gönder
Michał Peciakowski
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
1999/00
Mesaj gönder
Sławomir Stolc
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2014/15
Mesaj gönder
Bartosz Sufa
SMS PZPS Spała, Jastrzębski Węgiel
2003/04, 2010/11 - 2011/12
Mesaj gönder
Jarosław Macionczyk
MKS Będzin
2022/23
Mesaj gönder
Jarosław Lech
AZS Częstochowa
2005/06
Mesaj gönder
Krystian Pachliński
AZS Częstochowa
2004/05 - 2006/07
Mesaj gönder
Sebastian Sobczak
Trefl Gdańsk
2016/17
Mesaj gönder
Bartosz Kaczmarek
Trefl Gdańsk
2012/13
Mesaj gönder
Mateusz Kańczok
MKS Będzin
2021/22
Mesaj gönder
Jakub Olszewski
MKS Będzin
2023/24
Mesaj gönder
Mateusz Siwicki
MKS Będzin
2023/24
Mesaj gönder
Mateusz Frąc
MKS Będzin
2022/23
Mesaj gönder
Bartosz Schmidt
MKS Będzin
2020/21
Mesaj gönder
Kacper Bobrowski
MKS Będzin
2020/21
Mesaj gönder
Gracjan Bożek
MKS Będzin
2020/21 - 2021/22
Mesaj gönder
Michał Prokopiuk
MKS Będzin
2020/21 - 2021/22
Mesaj gönder
Jakub Kaliszuk
MKS Będzin
2023/24
Mesaj gönder
Adrian Kacperkiewicz
Stocznia Szczecin
2017/18
Mesaj gönder
Wiktor Haduch
MKS Będzin
2020/21 - 2021/22
Mesaj gönder
Daniel Popiela
MKS Będzin
2023/24
Mesaj gönder
Piotr Nowakowski
AZS Częstochowa
2006/07
Michał Kubiak
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Krzysztof Ignaczak
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Michał Winiarski
AZS Częstochowa
2004/05
Marcin Możdżonek
SMS PZPS Spała
2003/04
Kamil Semeniuk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Grzegorz Łomacz
Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk
2010/11, 2012/13 - 2013/14
Dawid Murek
Stocznia Szczecin
2017/18
Michał Ruciak
Stocznia Szczecin
2017/18
Ihosvany Hernández
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09
Michał Łasko
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Zbigniew Bartman
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Andrzej Stelmach
AZS Częstochowa
2006/07
Lukas Diviš
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Mitja Gasparini
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Patryk Czarnowski
SMS PZPS Spała, Aluron CMC Warta Zawiercie
2003/04, 2019/20
Rob Bontje
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Wojciech Grzyb
Asseco Resovia Rzeszów, Trefl Gdańsk
2009/10, 2014/15 - 2016/17
Paweł Woicki
AZS Częstochowa, Asseco Resovia Rzeszów
2004/05 - 2006/07, 2008/09
Marco Liefke
Enea Czarni Radom
2007/08
Robert Szczerbaniuk
AZS Częstochowa
2006/07
Raphael Margarido
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Ardo Kreek
Asseco Resovia Rzeszów
2009/10
Nikolay Penchev
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Jakub Jarosz
Trefl Gdańsk
2013/14
Robert Milczarek
Trefl Gdańsk
2013/14
Paweł Papke
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Riley Salmon
AZS Częstochowa
2006/07
Mateusz Mika
Asseco Resovia Rzeszów, Trefl Gdańsk
2009/10, 2012/13
Grzegorz Szymański
AZS Częstochowa
2004/05
Benjamin Hardy
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Brook Billings
AZS Częstochowa
2005/06 - 2006/07
Aleh Akhrem
Asseco Resovia Rzeszów, Aluron CMC Warta Zawiercie
2009/10, 2018/19
Sebastian Schwarz
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Dmytro Pashytskyy
Trefl Gdańsk
2016/17
Eemi Tervaportti
Stocznia Szczecin
2017/18
Grzegorz Kosok
Asseco Resovia Rzeszów
2009/10
Rafael Redwitz
Asseco Resovia Rzeszów
2009/10
Mikko Oivanen
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Justin Duff
Stocznia Szczecin
2017/18
Piotr Lipiński
Enea Czarni Radom, Aluron CMC Warta Zawiercie
2007/08, 2019/20
Krzysztof Gierczyński
AZS Częstochowa, Asseco Resovia Rzeszów
2004/05 - 2006/07, 2008/09 - 2009/10
Michal Masný
Trefl Gdańsk, Aluron CMC Warta Zawiercie
2016/17, 2018/19 - 2019/20
Phillip Eatherton
AZS Częstochowa
2005/06 - 2006/07
Thiago Veloso
MKS Będzin
2020/21
Łukasz Perłowski
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Igor Yudin
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Marcin Wika
AZS Częstochowa, Asseco Resovia Rzeszów
2006/07, 2008/09 - 2009/10
Pieter Verhees
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Murphy Troy
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Alexandre Ferreira
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Krzysztof Rejno
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Ashley Nemer
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Renee Teppan
MKS Będzin
2022/23
Marco Falaschi
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2015/16
Ivan Ilić
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Tiago Violas
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Jakub Oczko
AZS Częstochowa
2004/05 - 2006/07
Grzegorz Bociek
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Aleksandar Mitrović
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09
Adam Nowik
Enea Czarni Radom, Jastrzębski Węgiel
2007/08, 2010/11
Przemysław Stępień
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2016/17
David McKienzie
AZS Częstochowa
2005/06
Grzegorz Pająk
Jastrzębski Węgiel, MKS Będzin
2010/11, 2023/24
Grzegorz Kokociński
AZS Częstochowa, Enea Czarni Radom
2004/05, 2007/08
Wojciech Jurkiewicz
AZS Częstochowa
2004/05 - 2005/06
Luciano Paczko Bozko
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Marcel Gromadowski
SMS PZPS Spała
2003/04
Tomasz Kalembka
MKS Będzin
2020/21
Matti Hietanen
Trefl Gdańsk
2012/13
Miłosz Hebda
Trefl Gdańsk
2015/16 - 2016/17
Adrian Patucha
AZS Częstochowa
2004/05 - 2006/07
Taichiro Koga
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Wojciech Ferens
Enea Czarni Radom, Trefl Gdańsk
2007/08, 2016/17
Dominik Depowski
MKS Będzin
2023/24
Damian Schulz
Trefl Gdańsk
2014/15 - 2016/17
Marcin Kryś
AZS Częstochowa
2004/05
Bartłomiej Kluth
Stocznia Szczecin
2017/18
Wojciech Kaźmierczak
Trefl Gdańsk
2012/13
Milan Vasić
Asseco Resovia Rzeszów
2009/10
Marcin Kocik
AZS Częstochowa, Enea Czarni Radom
2004/05 - 2005/06, 2007/08
Jakub Bucki
Enea Czarni Radom
2007/08
Krzysztof Wierzbowski
Trefl Gdańsk
2013/14 - 2014/15
Marcin Waliński
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Piotr Łuka
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09
Brandon Koppers
MKS Będzin
2021/22, 2022/23 - 2023/24
Brian Thornton
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Přemysl Obdržálek
Enea Czarni Radom
2007/08
Maciej Pawliński
Enea Czarni Radom, Jastrzębski Węgiel
2007/08, 2010/11
Maciej Olenderek
MKS Będzin
2022/23 - 2023/24
Patryk Niemiec
Trefl Gdańsk
2016/17
Michał Kamiński
Trefl Gdańsk
2012/13
Moustapha M'Baye
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2014/15
Szymon Romać
Trefl Gdańsk
2016/17
Janusz Gałązka
Stocznia Szczecin
2017/18
Michał Żuk
SMS PZPS Spała, AZS Częstochowa
2003/04, 2004/05
Adrian Buchowski
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Artur Ratajczak
Trefl Gdańsk, MKS Będzin
2013/14 - 2015/16, 2020/21 - 2021/22
Krzysztof Andrzejewski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Maciej Zajder
Trefl Gdańsk
2013/14
Michał Kaczmarek
Asseco Resovia Rzeszów, Trefl Gdańsk
2008/09, 2013/14
José Ademar Santana
MKS Będzin
2020/21
Łukasz Polański
Jastrzębski Węgiel
2010/11 - 2011/12
Paweł Mikołajczak
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Svetoslav Stankov
MKS Będzin
2021/22
Mateusz Czunkiewicz
Trefl Gdańsk
2013/14 - 2015/16
Szymon Jakubiszak
Trefl Gdańsk
2016/17
Fabian Majcherski
Trefl Gdańsk, MKS Będzin
2016/17, 2023/24
Tomasz Kowalski
Stocznia Szczecin
2017/18
Kamil Dębski
Trefl Gdańsk
2015/16
Kamil Gutkowski
Enea Czarni Radom
2007/08
Tomasz Kusior
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09 - 2009/10
Maciej Gorzkiewicz
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
2002/03
Patryk Szczurek
Trefl Gdańsk
2012/13
Bartosz Pietruczuk
Trefl Gdańsk, MKS Będzin
2016/17, 2022/23 - 2023/24
Mateusz Kucharski
AZS Częstochowa
2006/07
Waldemar Świrydowicz
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
2001/02 - 2002/03
Kacper Gonciarz
MKS Będzin
2021/22, 2022/23
Adrian Mihułka
Stocznia Szczecin
2017/18
Rafał Faryna
MKS Będzin
2020/21
Sławomir Zemlik
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Mateusz Przybyła
Jastrzębski Węgiel
2010/11
Marcin Kania
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Rafał Sobański
Trefl Gdańsk, MKS Będzin
2012/13, 2020/21
Łukasz Makowski
MKS Będzin
2020/21
Marcin Owczarski
Enea Czarni Radom
2007/08
Szymon Gregorowicz
MKS Będzin
2020/21
Paweł Mazowski
AZS Częstochowa
2006/07
Jakub Blachura
AZS Częstochowa
2006/07
Allasane Guindo
AZS Częstochowa
2006/07
Łukasz Szczepanik
AZS Częstochowa
2006/07
Emil Żak
AZS Częstochowa
2006/07
Andrzej Gościniak
AZS Częstochowa
2006/07
Bartłomiej Halama
AZS Częstochowa
2006/07
Bartosz Snowarski
AZS Częstochowa
2006/07
Patryk Gadus
AZS Częstochowa
2006/07
Artur Grzelik
AZS Częstochowa
2006/07
Mateusz Gorzewski
SMS PZPS Spała
2003/04
Wiktor Musiał
MKS Będzin
2021/22
Tomasz Drzyzga
SMS PZPS Spała
2003/04
Michał Chaberek
SMS PZPS Spała
2003/04
Łukasz Swodczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie, MKS Będzin
2018/19 - 2019/20, 2021/22
Jakub Mach
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09
Maciej Kusaj
AZS Częstochowa
2006/07
Konrad Woroniecki
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
1999/00
Michał Koryciński
Enea Czarni Radom
2007/08
Jakub Rohnka
MKS Będzin
2021/22, 2022/23
Mikołaj Skotarek
Trefl Gdańsk
2014/15
Michał Makowski
MKS Będzin
2021/22
Paweł Biliński
Enea Czarni Radom
2007/08
Damian Słomka
Enea Czarni Radom
2007/08
Patryk Akala
Enea Czarni Radom
2007/08
Karol Behrendt
Trefl Gdańsk
2015/16
Kajetan Marek
MKS Będzin
2021/22, 2022/23
Mateusz Wojtowicz
Asseco Resovia Rzeszów
2008/09
Igor Dobiszewski
Trefl Gdańsk
2014/15
Szymon Kosmęda
AZS Częstochowa
2006/07
Maciej Ptaszyński
Trefl Gdańsk, MKS Będzin
2016/17, 2021/22
Hubert Piwowarczyk
MKS Będzin
2022/23
Mateusz Rećko
MKS Będzin
2023/24
Mateusz Urbanowicz
Trefl Gdańsk
2012/13
Rafał Judek
AZS Częstochowa
2006/07
Marcin Typel
AZS Częstochowa
2006/07
Piotr Rożniatowski
AZS Częstochowa
2006/07
Michał Godlewski
MKS Będzin
2020/21
Łukasz Usowicz
MKS Będzin
2022/23
Daniel Mróz
SMS PZPS Spała
2003/04
Michał Zaborowski
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Marcin Jaskuła
Stocznia Szczecin
2017/18
Dominik Teklak
MKS Będzin
2020/21 - 2021/22
Michał Fijałkowski
Enea Czarni Radom
2007/08
Marcin Krawiecki
MKS Będzin
2023/24
Marcin Szumielewicz
Enea Czarni Radom
2007/08
Marcin Drewin
Enea Czarni Radom
2007/08
Michał Długosz
Enea Czarni Radom
2007/08
Rafał Golonka
Enea Czarni Radom
2007/08
Ernest Amarowicz
Enea Czarni Radom
2007/08
Mateusz Płecha
Enea Czarni Radom
2007/08
Patryk Spychała
SMS PZPS Spała
2003/04
Emil Wysocki
SMS PZPS Spała
2003/04
Błażej Krzyształowicz
SMS PZPS Spała
2003/04
Yükleniyor
0