Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
bravevolley
Volleybox
Voleybolcular
Polonya
Jakub Macyra
Duvar kağıdını düzenle
Duvar kağıdı
Zelek
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
0
Kulüpler
9
Takım arkadaşları
157
Turnuvalar
26
Maçlar
219
Ödüller
0
Takipçiler
1
Oyuncu bilgileri
Düzenle
Sıralama
5335
Milliyet
Polonya
Pozisyon
Orta Oyuncu
Doğum tarihi
1995-07-22
Boy
202cm
Kilo
100kg
Smaç yüksekliği
360cm
Blok yüksekliği
330cm
Kullandığı el
Sağlak
Görüntülenme
7795
Ekleyen
Volleybox
Menajerlik şirketi
Sil
Brave Volley
Gliwice, Polonya
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Gelmiş geçmiş en iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Antrenörler (7)
Marcelo Méndez
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Andrea Gardini
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Andrzej Kubacki
AZS AGH Kraków
2019/20 - 2020/21
Dominik Kwapisiewicz
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24
Michał Bąkiewicz
AZS Częstochowa
2014/15
Mateusz Mielnik
Pekpol Ostrołęka, Ślepsk Malow Suwałki
2017/18, 2018/19
Yardımcı antrenörler (6)
Leszek Dejewski
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Paweł Kokot
AZS Częstochowa
2014/15
Mesaj gönder
Andrzej Grygołowicz
AZS II Olsztyn
2016/17
Henrique Furtado
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Kamil Skrzypkowski
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
İstatistikçiler (1)
Marcin Cebo
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Mesaj gönder
Fizyoterapistler (1)
Wiesław Kuźma
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Kondisyonerler (2)
Nicola Giolito
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Federico Baroni
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Voleybolcular (140)
Maksim Buculjević
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24
Mesaj gönder
Miguel Ángel De Amo Fernández-Echevarría
AZS Częstochowa
2014/15
Mesaj gönder
Bartosz Janeczek
AZS Częstochowa
2014/15
Mesaj gönder
Artur Udrys
AZS Częstochowa
2014/15
Mesaj gönder
Dominik Rakowski
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Szymon Biniek
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Mesaj gönder
Aleksander Maziarz
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Mesaj gönder
Mateusz Biernat
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Mesaj gönder
Patryk Łaba
AZS AGH Kraków
2019/20
Mesaj gönder
Igor Łukasik
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Mesaj gönder
Przemysław Stąsiek
AZS AGH Kraków
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Olaf Dzienkowski
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Mesaj gönder
Patryk Napiórkowski
SOS SALOS Ostróda, Chemik Olsztyn U19
2008/09 - 2010/11, 2011/12 - 2013/14
Mesaj gönder
Mateusz Jóźwik
AZS AGH Kraków
2020/21
Mesaj gönder
Jakub Styrnol
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Mesaj gönder
Jan Tomczak
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Mesaj gönder
Mikołaj Szewczyk
AZS AGH Kraków
2019/20
Mesaj gönder
Bartosz Michalak
AZS AGH Kraków
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Karol Jankiewicz
AZS AGH Kraków
2019/20
Mesaj gönder
Mateusz Śnieżek
AZS AGH Kraków
2020/21
Mesaj gönder
Michał Moniak
AZS AGH Kraków
2020/21
Mesaj gönder
Marcin Wielogórski
Chemik Olsztyn U19
2013/14
Mesaj gönder
Oskar Pietkiewicz
AZS II Olsztyn
2016/17
Mesaj gönder
Marcin Kamiński
AZS II Olsztyn
2016/17
Mesaj gönder
Grzegorz Kowalczyk
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Mesaj gönder
Sebastian Lisicki
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24
Mesaj gönder
Piotr Bagan
Chemik Olsztyn U19
2011/12
Benjamin Toniutti
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Stephen Boyer
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Łukasz Wiśniewski
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Jurij Gladyr
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Trévor Clévenot
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Matías Sánchez
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Jakub Popiwczak
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Tomasz Fornal
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Eemi Tervaportti
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Guillaume Samica
AZS Częstochowa
2014/15
Jan Hadrava
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Joaquín Gallego
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Dawid Dryja
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Žiga Štern
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Rafał Szymura
AZS Częstochowa, Jastrzębski Węgiel
2014/15, 2021/22 - 2022/23
Evgeny Kapaev
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Árpád Baróti
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Quentin Jouffroy
Ślepsk Malow Suwałki
2024/25
Bartosz Filipiak
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Bartosz Cedzyński
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Piotr Łukasik
SOS SALOS Ostróda
2008/09 - 2009/10
Piotr Łuka
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Moustapha M'Baye
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Maksymilian Granieczny
Jastrzębski Węgiel
2021/22 - 2022/23
Adrian Stańczak
AZS Częstochowa
2014/15
Mariusz Marcyniak
AZS Częstochowa
2014/15
Paweł Halaba
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Mateusz Czunkiewicz
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24
Paweł Pietkiewicz
AZS Częstochowa
2014/15
Kamil Dębski
AZS AGH Kraków, Jastrzębski Węgiel
2020/21, 2022/23
Wojciech Winnik
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Maksim Khilko
AZS Częstochowa
2014/15
Michał Kaczyński
AZS Częstochowa
2014/15
Kacper Gonciarz
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Mateusz Nożewski
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Mateusz Przybyła
AZS Częstochowa
2014/15
Łukasz Rudzewicz
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19, 2023/24
Dominik Czerny
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Paweł Filipowicz
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19, 2023/24
Konrad Buczek
AZS Częstochowa, AZS AGH Kraków
2014/15, 2020/21
Maciej Naliwajko
AZS AGH Kraków
2019/20
Bartosz Firszt
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Piotr Badura
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Dawid Bułkowski
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Wojciech Szwed
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Maciej Kusaj
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Daniel Gąsior
AZS AGH Kraków
2019/20
Jakub Rohnka
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Bartłomiej Janus
AZS Częstochowa
2014/15
Kamil Strzymszok
Jastrzębski Węgiel
2021/22
Kamil Skrzypkowski
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Patryk Szwaradzki
Pekpol Ostrołęka, Ślepsk Malow Suwałki
2017/18, 2018/19
Michał Makowski
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Wojciech Siek
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Cezary Sapiński
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Arkadiusz Żakieta
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24
Karol Borkowski
AZS AGH Kraków
2020/21
Błażej Szymeczko
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Bartłomiej Dzikowicz
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Konrad Stajer
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Hubert Piwowarczyk
AZS AGH Kraków
2019/20 - 2020/21
Jędrzej Goss
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Piotr Janusz
AZS AGH Kraków
2019/20 - 2020/21
Dominik Zalewski
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Damian Zygmunt
AZS Częstochowa
2014/15
Szymon Bereza
AZS Częstochowa
2014/15
Jakub Kraut
AZS AGH Kraków
2020/21
Mateusz Laskowski
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Tomasz Obuchowicz
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Daniel Grzymała
AZS AGH Kraków
2020/21
Jakub Krupiński
Ślepsk Malow Suwałki
2018/19
Marek Kurmin
AZS II Olsztyn
2016/17
Tobiasz Wojtkowski
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Mateusz Lewoc
AZS II Olsztyn
2016/17
Piotr Fenoszyn
AZS AGH Kraków
2019/20 - 2020/21
Marcin Ociepski
AZS II Olsztyn
2016/17
Michał Tomczak
AZS II Olsztyn, Pekpol Ostrołęka
2016/17, 2017/18
Szymon Herman
AZS Częstochowa
2014/15
Ernest Kaciczak
Ślepsk Malow Suwałki
2023/24, 2024/25
Mateusz Witek
AZS AGH Kraków
2019/20
Kamil Graczyk
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Maciej Czyrek
AZS AGH Kraków
2019/20 - 2020/21
Tomasz Koziatek
AZS II Olsztyn
2016/17
Adam Rajski
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Piotr Hernik
PSG Stal Nysa S.A.
2015/16
Jakub Nurczyński
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Paweł Zdrojewski
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Kamil Guzewicz
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Igor Stelmaszczyk
AZS II Olsztyn
2016/17
Mikołaj Olejnik
AZS AGH Kraków
2019/20
Łukasz Stojke
Pekpol Ostrołęka
2017/18
Łukasz Guzewicz
AZS II Olsztyn
2016/17
Maciej Petelczyc
AZS II Olsztyn
2016/17
Gracjan Godlewski
AZS II Olsztyn
2016/17
Radosław Polak
AZS II Olsztyn
2016/17
Jakub Macyra sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0