Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Moldovan League
Sürümler
31
Sıralama
28
Madalya tablosu
23
Kazananlar
11
Sürümler (31)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
2023/24
2022/23
2020/21
Bender
USM Bostavan
FULGER Chisinau
2019/20
İptal edildi
2018/19
USM Bostavan
VC Tighina
Dinamo-Energetik Tiraspol
2017/18
Astra Chișinău
Dinamo Chișinău
VC Tighina
2016/17
Dinamo Chișinău
USM Bostavan
Dinamo-Energetik Tiraspol
2015/16
Dinamo-Energetik Tiraspol
Dinamo Chișinău
Olimp Ungheni
2014/15
Dinamo Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
Olimp Ungheni
2013/14
Dinamo-Energetik Tiraspol
USM Bostavan
Automobilist Tiraspol
2012/13
Dinamo Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
Speranţa Găgăuzia Vulcăneşti
2011/12
Dinamo Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
Speranţa Găgăuzia Vulcăneşti
2010/11
Olimp Ungheni
Speranţa Găgăuzia Vulcăneşti
Dinamo-Energetik Tiraspol
2009/10
Speranţa Găgăuzia Vulcăneşti
Dinamo-Energetik Tiraspol
Olimp Ungheni
2008/09
Dinamo-Energetik Tiraspol
Olimp Ungheni
Speranţa Găgăuzia Vulcăneşti
2007/08
Dinamo-Energetik Tiraspol
Olimp Ungheni
USM Bostavan
2006/07
Dinamo-Energetik Tiraspol
Dinamo Chișinău
Olimp Ungheni
2005/06
Dinamo-Energetik Tiraspol
USM Bostavan
Dubasari
2004/05
Dinamo-Energetik Tiraspol
Speranta-USM Chișinău
Ialoveni
2003/04
Speranta-USM Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
USM Bostavan
2002/03
Speranta-USM Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
USM Bostavan
2001/02
Speranta-USM Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
Olimp Ungheni
2000/01
Speranta-USM Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
Victoria
1999/00
Speranta-USM Chișinău
Dinamo-Energetik Tiraspol
Univer
1998/99
Dinamo-Energetik Tiraspol
Speranta-USM Chișinău
Univer
1997/98
Dniestr Parcani
Lokomotiv Ungheni
Dinamo-Energetik Tiraspol
1996/97
Moldav Hydromash Chișinău
Stredo Strasheni
Bender
1995/96
Moldav Hydromash Chișinău
Stredo Strasheni
Dniestr Parcani
1994/95
Moldav Hydromash Chișinău
Bender
Tiraspol
1993/94
Alpha Chișinău
Tiraspol
Cantemir
1992/93
Alpha Chișinău
Tiraspol
Maccabi
0