Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
Manieto
Volleybox
Voleybolcular
Rusya
Sergey Rokhin (Сергей Рохин)
Duvar kağıdını düzenle
Duvar kağıdı
Kazanec
tarafından eklendi
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
1
Kulüpler
9
Takım arkadaşları
310
Turnuvalar
41
Maçlar
329
Ödüller
0
Oyuncu bilgileri
Düzenle
Sıralama
4034
Milliyet
Rusya
Pozisyon
Orta Oyuncu
Doğum tarihi
1991-01-17
Boy
204cm
Kilo
95kg
Smaç yüksekliği
355cm
Blok yüksekliği
340cm
Kullandığı el
Sağlak
Görüntülenme
3511
Ekleyen
Kazanec
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Yeni bir voleybol kulübü mü arıyorsunuz?
Listeye katılın
Antrenörler (18)
Camillo Placì
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Mesaj gönder
Slobodan Prakljačić
Belogorie Belgorod
2019/20
Mesaj gönder
Yurii Melnychuk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2016/17
Mesaj gönder
Tomaso Totolo
Iskra Odintsovo
2012/13
Boris Kolchin
Belogorie Belgorod
2019/20
Sergey Tsvetnov
Iskra Odintsovo
2009/10
Roberto Santilli
Iskra Odintsovo
2010/11, 2012/13
Victor Sidelnikov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Marcos Miranda
Belogorie Belgorod
2020/21
Mikhail Nikolaev
Dynamo Kaliningrad
2011/12
Igor Juričić
Belogorie Belgorod
2020/21
Aleksandr Kosarev
Belogorie Belgorod
2019/20
Oleg Sogrin
Dynamo LO, NOVA Novokuybyshevsk
2018/19, 2023/24
Valery Pyaskovsky
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17, 2022/23
Andrey Dranishnikov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Yardımcı antrenörler (10)
Yurii Sokolov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Mesaj gönder
Anton Lutoshkin
Iskra Odintsovo
2010/11, 2012/13
Mesaj gönder
Roman Yakovlev
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Martin Blanco Costa
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Aleksandr Kosarev
Belogorie Belgorod
2020/21
Alexey Kazakov
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Yaroslav Vasilenko
Dynamo LO
2018/19
Andrey Chinnov
Belogorie Belgorod
2020/21
Maksim Vorezhonkov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
İstatistikçiler (6)
Yurii Sokolov
Dynamo LO
2018/19
Mesaj gönder
Samir Mukharov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Mesaj gönder
Anton Lukin
Dynamo LO
2018/19
Yuriy Chekryzhov
Belogorie Belgorod
2020/21
Anatoliy Savitskiy
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Sergey Emelyanenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Fizyoterapistler (4)
Mikhail Vikhnevich
Iskra Odintsovo
2012/13
Vladimir Belyaev
Belogorie Belgorod
2020/21
Nikolay Kuklin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Alexander Popov
Belogorie Belgorod
2020/21
Kondisyonerler (2)
Francesco Cadeddu
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Alexander Monin
Belogorie Belgorod
2020/21
Doktorlar (1)
Yury Dyomin
Belogorie Belgorod
2020/21
Takım menajerleri (1)
Alexander Zuichenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Kulüp başkanları (4)
Alexey Berezin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2016/17, 2022/23
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Dmitriy Fomin
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Başkan yardımcıları (1)
Anatoliy Bagrey
Belogorie Belgorod
2020/21
Sportif direktörler (1)
Taras Khtey
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Voleybolcular (262)
Salvador Hidalgo Oliva
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Mesaj gönder
Roman Danilov
Iskra Odintsovo
2012/13
Mesaj gönder
Aleksandr Safonov
Belogorie Belgorod
2020/21
Mesaj gönder
Svetoslav Gotsev
Dynamo LO
2018/19
Mesaj gönder
Sergey Bagrey
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Leonid Shchadilov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Mesaj gönder
Pavel Zakharov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15 - 2016/17
Mesaj gönder
Krisztián Pádár
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Mesaj gönder
Konstantin Lesik
Iskra Odintsovo
2010/11, 2012/13
Mesaj gönder
Aleksandr Kimerov
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Mesaj gönder
Sergey Antipkin
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Mesaj gönder
Ivan Borovnjak
Belogorie Belgorod
2020/21
Mesaj gönder
Pavel Moroz
Dynamo LO
2018/19
Mesaj gönder
Rozalin Penchev
Belogorie Belgorod
2019/20
Mesaj gönder
Arash Dosanjh
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Mesaj gönder
Vyacheslav Tarasov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Mesaj gönder
Albert Stroev
Iskra Odintsovo
2012/13
Mesaj gönder
Ivan Kuznetsov
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Denis Shipotko
Dynamo LO, Fakel Novy Urengoy
2018/19, 2019/20
Mesaj gönder
Pavel Tetyukhin
Belogorie Belgorod
2019/20
Mesaj gönder
Aleksandr Kovalev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Mesaj gönder
Andrey Gvozdev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16
Mesaj gönder
Yurii Synytsia
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16 - 2016/17
Mesaj gönder
Ilya Spodobets
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Viktor Sysoev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Mesaj gönder
Oleg Krikun
Dynamo Kaliningrad, Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2011/12, 2015/16 - 2016/17
Mesaj gönder
Dmitriy Leontiev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, Belogorie Belgorod
2013/14 - 2014/15, 2020/21
Mesaj gönder
Iurii Kruzhkov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2015/16
Mesaj gönder
Denis Gorbachov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Mesaj gönder
Rafael Miguel
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Mesaj gönder
Egor Kasatkin
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Mesaj gönder
Kirill Guz
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11
Mesaj gönder
Yaroslav Verniy
Iskra Odintsovo
2012/13
Mesaj gönder
Azizbek Ismaylov
Belogorie Belgorod
2019/20
Mesaj gönder
Evgeniy Sklyarenko
Dynamo LO
2018/19
Mesaj gönder
Denis Kochnev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Mesaj gönder
Sergey Loktionov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Mesaj gönder
Danil Andreev
Dynamo LO
2018/19
Mesaj gönder
Danila Kuzmin
Dynamo LO
2018/19
Mesaj gönder
Yuriy Shevchenko
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Mesaj gönder
Maksim Sergeev
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Mesaj gönder
Alexey Kovylov
Belogorie Belgorod
2019/20
Mesaj gönder
Zagir Ibragimov
Dynamo LO
2018/19
Mesaj gönder
Nikita Kramarenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Mesaj gönder
Stepan Rykov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Aleksey Verbov
Iskra Odintsovo
2010/11
Aleksey Kuleshov
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11, 2012/13
Jochen Schöps
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11
Erik Shoji
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Roman Yakovlev
Iskra Odintsovo
2012/13
Gavin Schmitt
Iskra Odintsovo
2012/13
Pavel Abramov
Iskra Odintsovo
2010/11
Pavel Kruglov
Iskra Odintsovo
2009/10
Andrey Egorchev
Iskra Odintsovo
2009/10
Dmitriy Volkov
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Dmitriy Ilinykh
Belogorie Belgorod
2020/21
Elvis Contreras
Iskra Odintsovo
2012/13
Aleksandr Bogomolov
Iskra Odintsovo
2010/11, 2012/13
Sergey Makarov
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11
Aleksandr Gutsalyuk
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Egor Kliuka
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Artiom Ermakov
Iskra Odintsovo
2009/10
Dražen Luburić
Belogorie Belgorod
2019/20
Gabriele Nelli
Belogorie Belgorod
2020/21
Oleg Antonov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Denis Biryukov
Dynamo LO
2018/19
Aleksey Samoylenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Aleksey Spiridonov
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11
Igor Kolodinskiy
Fakel Novy Urengoy, Belogorie Belgorod
2019/20, 2020/21
Roman Martynyuk
Iskra Odintsovo
2012/13
Mikhail Beketov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16
Arkadiy Kozlov
Iskra Odintsovo
2012/13
Valeriy Komarov
Iskra Odintsovo
2012/13
Valentin Bezrukov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, Fakel Novy Urengoy
2013/14, 2019/20
Rafael Redwitz
Iskra Odintsovo
2012/13
Yaroslav Podlesnykh
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16
Aleksandr Sokolov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Guillaume Samica
Iskra Odintsovo
2010/11
Denis Kalinin
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11, 2012/13
Anton Astashenkov
Iskra Odintsovo
2009/10
Roman Arkhipov
Iskra Odintsovo
2009/10
Aleksandr Berezin
Iskra Odintsovo
2012/13
Mikhail Shcherbakov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Leonardo Cruz Miranda
Iskra Odintsovo
2009/10
Valentin Krotkov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15 - 2015/16
Anton Siomyshev
Belogorie Belgorod
2019/20
Denis Bogdan
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Leo Andrić
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Aleksandr Sokolov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Anton Fomenko
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, Dynamo LO
2015/16, 2018/19
Ruslan Khanipov
Belogorie Belgorod
2020/21
Semyon Dmitriev
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Peter Michalovič
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Aleksandr Boldyrev
Dynamo LO
2018/19
Maksim Shpilov
Yaroslavich Yaroslavl, Dynamo LO
2017/18, 2018/19
Leonid Kuznetsov
Dynamo LO
2018/19
Maksim Kulikov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16
Vladimir Shishkin
Dynamo LO
2018/19
Nikita Eriomin
Belogorie Belgorod, NOVA Novokuybyshevsk
2020/21, 2023/24
Deņiss Petrovs
Dynamo LO, ASK Nizhny Novgorod
2018/19, 2021/22
Alexey Safonov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2014/15
Anton Karpukhov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Evgeny Rukavishnikov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, Yaroslavich Yaroslavl
2015/16, 2017/18
Dmytro Babkov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16 - 2016/17
Cheslavs Sventitskis
Dynamo Kaliningrad
2011/12
Igor Tisevich
Dynamo LO
2018/19
Sergey Chervyakov
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Filip Habr
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Roman Khandrolin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15 - 2016/17
Artiom Zelenkov
Belogorie Belgorod
2019/20
Oleg Tsentalovich
Iskra Odintsovo
2012/13
Anton Mysin
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11
Serhii Shulha
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Vyacheslav Makhortov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14, 2016/17
Vladimir Siomshchikov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Aleksandr Platonov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2016/17
Alexander Krivets
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Andrey Titich
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, ASK Nizhny Novgorod
2016/17, 2021/22
Valentin Strilchuk
Dynamo Kaliningrad, Iskra Odintsovo
2011/12, 2012/13
Kirill Piun
Belogorie Belgorod, NOVA Novokuybyshevsk
2019/20, 2023/24
Andrey Ananiev
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Ivan Valeev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Nikita Stulenkov
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Ilya Petrushov
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Andrey Maksimov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Maksim Korshunov
Iskra Odintsovo
2009/10
Maksim Maksimenko
Belogorie Belgorod
2019/20
Aleksey Evseev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Nikita Lyamin
ASK Nizhny Novgorod, NOVA Novokuybyshevsk
2021/22, 2023/24
Saveliy Pozdnyakov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Dmitry Kovyryaev
Iskra Odintsovo
2009/10
Andrey Kolesnik
Dynamo LO
2018/19
Grigoriy Dragunov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, NOVA Novokuybyshevsk
2015/16 - 2016/17, 2023/24
Nikita Aksyutin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Dmitry Yakovlev
Dynamo LO
2018/19
Sergei Burtsev
Iskra Odintsovo
2012/13
Vitaliy Papazov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Artiom Melnikov
Dynamo LO
2018/19
Andrii Tupchii
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Nikolay Evtyukhin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15 - 2015/16
Sergii Tyutlin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Vitalii Dikarov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Evgeniy Zlobin
Iskra Odintsovo
2009/10
Evgeny Galatov
Dynamo LO
2018/19
Vladimir Khilchenko
Iskra Odintsovo
2012/13
Aleksandr Zakhvatenkov
Belogorie Belgorod, Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2019/20, 2022/23
Korney Enns
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Viktor Nikonenko
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, Yaroslavich Yaroslavl
2013/14, 2017/18
Yuriy Tsepkov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16 - 2016/17
Sergey Panov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15 - 2016/17
Ilya Cheremisin
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11
Maksim Purin
Dynamo LO, NOVA Novokuybyshevsk
2018/19, 2023/24
Dmitriy Kolenkovskiy
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Sergei Anoikin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Alexander Buts
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Anton Andreev
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Egor Sidenko
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Nikolay Beskrovniy
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Anatoliy Volodin
Fakel Novy Urengoy
2019/20
Mikhail Morov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Dmitriy Polyakov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2014/15
Dmitry Kozlov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Aleksandr Voropaev
Belogorie Belgorod
2019/20
Dmitriy Berezin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2016/17
Aleksandr Pyatyrkin
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Vitaliy Melnikov
Dynamo Kaliningrad
2011/12
Vladimir Chivel
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Maksim Novgorodov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15, 2016/17
Aleksandr Khaybulov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Nikita Kuhno
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Ilya Kirillov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Pavel Akhaminov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Oleg Terentyev
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Ivan Piskarov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Nikita Shvalev
Iskra Odintsovo
2009/10
Igor Nazarkin
Iskra Odintsovo
2009/10 - 2010/11
Vyacheslav Trestsov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2015/16
Vladimir Parkhuta
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16
Aleksandr Militskiy
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17, 2022/23
Nikolay Chepura
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14 - 2016/17
Maksim Chuykin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Evgeniy Dragunov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Vladislav Dyakov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Vsevolod Abramychev
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Pavel Zheleznyakov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Igor Eliseev
Dynamo Kaliningrad
2011/12
Roman Erkin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Ilya Kosinenko
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Maksim Titov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Aleksandr Susanin
Iskra Odintsovo
2009/10
Nazar Litvinenko
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17, 2022/23
Denis Antonov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Danila Ishchenko
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Klim Mozzhukhin
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Vladislav Chenaryov
Dynamo Kaliningrad
2011/12
Maksim Kreskin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Ivan Marshinin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Georgiy Drobyashchenko
Iskra Odintsovo
2009/10
Dmitriy Tashlanov
Iskra Odintsovo
2009/10
Shamil Magomedov
Iskra Odintsovo
2010/11
Alexander Lapin
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Stanislav Vasilenko
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Dmitriy Gutov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Mikhail Kozhin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Dmitriy Kolyakin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Dmitriy Kostikov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Aleksandr Lysenko
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Yan Zakharov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2013/14
Vladislav Zheltov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Andrei Lykianov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Timur Konovalov
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
Vladimir Sonin
Belogorie Belgorod
2019/20 - 2020/21
Ivan Volodin
Belogorie Belgorod
2019/20
Nikolay Gnezdilov
Dynamo Kaliningrad, Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2011/12, 2016/17
Nikita Nagayets
ASK Nizhny Novgorod
2021/22
German Kalinichenko
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Danil Davletshin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Roman Zakirov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2015/16
Denis Litvinov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Dmitriy Glotov
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Aleksandr Levykin
Yaroslavich Yaroslavl
2017/18
Egor Kazbanov
Belogorie Belgorod
2020/21
Ivan Trunin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Vladimir Kliapnyov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2016/17
Vladimir Shumkin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Alexander Kucherenko
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2014/15
Israpil Gitinov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
2022/23
Nikita Palamar
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Pavel Reshetnyak
Dynamo Kaliningrad
2011/12
Kirill Khokhlov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Nikita Shaldybin
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Artyom Khaylov
NOVA Novokuybyshevsk
2023/24
Sergey Rokhin sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0