Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Fotoğraf ekle
Volleybox
Voleybolcular
Polonya
Zbigniew Żurek
Duvar kağıdı ekle
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
0
Kulüpler
4
Takım arkadaşları
66
Turnuvalar
8
Maçlar
3
Ödüller
0
Oyuncu bilgileri
Düzenle
Milliyet
Polonya
Pozisyon
Smaçör
Doğum tarihi
1983-01-12
Boy
187cm
Smaç yüksekliği
332cm
Blok yüksekliği
320cm
Görüntülenme
1271
Ekleyen
Volleybox
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Gelmiş geçmiş en iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Antrenörler (1)
Wiesław Popik
BBTS Bielsko-Biała
2003/04 - 2005/06
Voleybolcular (65)
Roman Ondrušek
BBTS Bielsko-Biała
2005/06
Mesaj gönder
Grzegorz Szumielewicz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2007/08
Mesaj gönder
Daniel Górski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2007/08
Mesaj gönder
Piotr Śniatowski
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Mesaj gönder
Andrzej Paliński
Cuprum Lubin
2009/10
Adam Radojewski
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Rafał Malec
Cuprum Lubin
2009/10
Paweł Płotnicki
Cuprum Lubin
2009/10
Krzysztof Kużdżał
Cuprum Lubin
2009/10
Grzegorz Sosiński
Cuprum Lubin
2009/10
Grzegorz Wagner
BBTS Bielsko-Biała
2004/05
Jakub Bednaruk
BBTS Bielsko-Biała
2003/04
Zbigniew Rektor
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Wojciech Gradowski
BBTS Bielsko-Biała
2003/04
Rafał Kwasowski
BBTS Bielsko-Biała
2003/04
Rafał Marczuk
BBTS Bielsko-Biała
2003/04
Michał Jaszewski
BBTS Bielsko-Biała
2005/06
Vladimír Procházka
BBTS Bielsko-Biała
2003/04
Zbigniew Żukowski
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Albert Semeniuk
BBTS Bielsko-Biała
2003/04
Wojciech Pawłowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07 - 2008/09
Maciej Gorzkiewicz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07 - 2008/09
Marcin Malicki
PZL Leonardo Avia Świdnik
2008/09
Andrej Barbierik
BBTS Bielsko-Biała
2003/04
Maciej Fijałek
BBTS Bielsko-Biała
2003/04 - 2005/06
Martin Vlk
BBTS Bielsko-Biała
2004/05
Mariusz Kowalski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07 - 2008/09
Marcin Jarosz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07 - 2008/09
Jakub Guz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07 - 2008/09
Kacper Bielicki
BBTS Bielsko-Biała
2005/06
Bartosz Węgrzyn
BBTS Bielsko-Biała, PZL Leonardo Avia Świdnik
2003/04 - 2005/06, 2006/07 - 2008/09
Michał Baranowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2007/08 - 2008/09
Mykola Karzov
BBTS Bielsko-Biała
2004/05
Artur Żyliński
BBTS Bielsko-Biała
2003/04 - 2005/06
Robert Kiwior
Cuprum Lubin
2009/10
Roman Gulczyński
Cuprum Lubin
2009/10
Jakub Kaźmierski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07
Paweł Rejowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07
Krzysztof Lewicki
Cuprum Lubin
2009/10
Michał Uliński
BBTS Bielsko-Biała
2005/06
Bartosz Odwarzny
Cuprum Lubin
2009/10
Wojciech Kasiura
PZL Leonardo Avia Świdnik
2008/09
Damian Dykas
Cuprum Lubin
2009/10
Dominik Wójcicki
PZL Leonardo Avia Świdnik
2008/09
Bartłomiej Piekarczyk
BBTS Bielsko-Biała
2004/05 - 2005/06
Szymon Kostecki
Cuprum Lubin
2009/10
Przemysław Golec
BBTS Bielsko-Biała, PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06, 2008/09
Marcin Kozar
Cuprum Lubin
2009/10
Tomasz Bogusz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07 - 2007/08
Marcin Ogonowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07
Paweł Komorowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07 - 2007/08
Bogusław Laskowski
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Radosław Janora
BBTS Bielsko-Biała
2004/05 - 2005/06
Marcin Oczkowski
Cuprum Lubin
2009/10
Wojciech Pliński
BBTS Bielsko-Biała
2004/05
Jarosław Rarak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2006/07
Jakub Zagaja
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Adam Pietrzak
Cuprum Lubin
2009/10
Andrzej Strzała
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Marek Wendykier
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Andrey Belyaev
BBTS Bielsko-Biała
2005/06
Marcin Lasik
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Robert Meier
AZS Politechnika Opolska
2002/03
Zbigniew Żurek sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0