Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Fotoğraf:
Legioner39
Volleybox
Yardımcı antrenörler
Rusya
Igor Voronin
Duvar kağıdı
Evgeniy Daiv
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Paylaş
Zaman tüneli
2
Kulüpler
15
Takım arkadaşları
132
Turnuvalar
27
Maçlar
41
Ödüller
0
Antrenör bilgileri
Oyuncu sıralaması
5452
Antrenör sıralaması
6504
Milliyet
Rusya
Pozisyon
Smaçör
Doğum tarihi
1974-07-23
Boy
194cm
Kilo
86kg
Görüntülenme
3043
Son aktivite
1 yıl önce
Beklentiler
Beklentileri göster
Diller
English
Sınırlı/Kısıtlı çalışma yeterliliği
Polish
Mesleki çalışma yeterliliği
Turkish
Mesleki çalışma yeterliliği
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Antrenörler (6)
Zoran Terzić
Federal Territory Sirius
2021/22
Waldemar Wspaniały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Yuri Marichev
Ural Ufa
2004/05
Viktor Mikhalchuk
Markochim Mariupol
2002/03
Wojciech Drzyzga
Enea Czarni Radom
2000/01
Aziz Kalağoğlu
Beşiktaş Istanbul
2008/09
Yardımcı antrenörler (4)
Yuri Bylichev
Ural Ufa
2004/05
Mesaj gönder
Željko Bulatović
Federal Territory Sirius
2021/22
Andrzej Kubacki
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Aleksandr Karikov
Ural Ufa
2004/05
İstatistikçiler (2)
Bojan Perović
Federal Territory Sirius
2021/22
Mehmet Görkem Işgüzar
SGK Ankara
2003/04
Takım menajerleri (1)
Gabriel Hadjidamianou
APOEL Nicosia
2014/15
Kulüp başkanları (1)
Fotos Ioannou
Omonia Nicosia
2012/13
Voleybolcular (118)
Wojciech Serafin
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Mesaj gönder
Anna Lazareva
Federal Territory Sirius
2021/22
Mesaj gönder
Ibrahim Emet
SGK Ankara
2003/04
Mesaj gönder
Vita Akimova
Federal Territory Sirius
2021/22
Mesaj gönder
Sławomir Gerymski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Mesaj gönder
Dmitriy Kasatkin
Ural Ufa
2004/05
Mesaj gönder
Fatih Barış
SGK Ankara
2003/04
Mesaj gönder
Mustafa Kavaz
Polis Akademisi
2006/07
Mesaj gönder
Ertan Ertekin
Polis Akademisi
2006/07
Mesaj gönder
Ali Alsairafi
Al-Ahli Bahrain
2009/10
Mesaj gönder
Artem Dygtyarenko
APOEL Nicosia
2014/15
Mesaj gönder
Jonathan Scott Sarpong
Al-Ahli Bahrain
2009/10
Mesaj gönder
Savvas Savva
Omonia Nicosia
2012/13
Mesaj gönder
Yulia Timofeeva
Impuls Volgodonsk
2020/21
Mesaj gönder
Irina Shlyakhtova
Impuls Volgodonsk
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Harun Üstündağ
Beşiktaş Istanbul
2008/09
Mesaj gönder
Osmany Juantorena
Ural Ufa
2004/05
Irina Voronkova
Federal Territory Sirius
2021/22
Arina Fedorovtseva
Federal Territory Sirius
2021/22
Robert Szczerbaniuk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Paweł Papke
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Nikolay Ivanov
Ural Ufa
2004/05
Ireneusz Kłos
Gwardia Wrocław
2001/02
Kemal Kayhan
Polis Akademisi
2006/07
Robert Prygiel
Enea Czarni Radom
2000/01
Piotr Lipiński
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Dariusz Stanicki
Gwardia Wrocław
2001/02
Rafał Musielak
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Dejan Brđović
Gwardia Wrocław
2001/02
Vefa Yılmaz
Polis Akademisi
2006/07
Marian Kardas
Enea Czarni Radom
2000/01
Michał Chadała
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Piotr Gabrych
Enea Czarni Radom
2000/01
Adam Nowik
Enea Czarni Radom
2000/01
Maria Bibina
Federal Territory Sirius
2021/22
Jarosław Stancelewski
Enea Czarni Radom
2000/01
Victoriia Pushina
Federal Territory Sirius
2021/22
Leonid Kuznetsov
Ural Ufa
2004/05
Krzysztof Janczak
Gwardia Wrocław
2001/02
Roland Dembończyk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Aleksandr Mochalov
Ural Ufa
2004/05
Adam Kurek
Gwardia Wrocław
2001/02
Pavel Rezníček
Gwardia Wrocław
2001/02
Kenan Bengü
Altınyurt
1998/99
Marcin Prus
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1999/00
Jakub Bednaruk
Enea Czarni Radom
2000/01
Marcin Kocik
Enea Czarni Radom
2000/01
Yaroslav Vasilenko
Ural Ufa
2004/05
Sofya Kuznetsova
Federal Territory Sirius
2021/22
Roman Khandrolin
Markochim Mariupol
2002/03
Maksim Maksimov
Ural Ufa
2004/05
Hürol Temel
SGK Ankara
2003/04
Artur Maroszek
Enea Czarni Radom
2000/01
Vladan Đorđević
APOEL Nicosia
2014/15
Maciej Pawliński
Enea Czarni Radom
2000/01
Sławomir Kudłaczewski
Enea Czarni Radom
2000/01
Ahmet Arslan
Beşiktaş Istanbul
2008/09
Jakub Markiewicz
Gwardia Wrocław
2001/02
Evgeniy Marichev
Ural Ufa
2004/05
Rafał Kwasowski
Gwardia Wrocław
2001/02
Dmitry Bakulin
Ural Ufa
2004/05
Przemysław Lach
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Gwardia Wrocław
1999/00, 2001/02
Viktoriia Kobzar
Federal Territory Sirius
2021/22
Sotíris Petrakídis
Omonia Nicosia
2012/13
Anastasiia Zhabrova
Federal Territory Sirius
2021/22
Elizaveta Kochurina
Federal Territory Sirius
2021/22
Albert Semeniuk
Gwardia Wrocław
2001/02
Natalia Slautina
Federal Territory Sirius
2021/22
Krzysztof Staniec
Enea Czarni Radom
2000/01
Varvara Shepeleva
Federal Territory Sirius
2021/22
Jhoser Contreras
Omonia Nicosia
2012/13
Artiom Zakovorotniy
Ural Ufa
2004/05
Fırat Ezel Filiz
Polis Akademisi
2006/07
Maria Evteeva
Impuls Volgodonsk
2020/21
Filip Szewczyk
Enea Czarni Radom
2000/01
Emin Yolver
Polis Akademisi
2006/07
Muhammed İsmail Dericioğlu
Polis Akademisi
2006/07
Alper Güllü
Polis Akademisi
2006/07
Christodoulos Antoniades
Omonia Nicosia
2012/13
Igor Voromin
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Enea Czarni Radom
1999/00, 2000/01
Alina Popova
Federal Territory Sirius
2021/22
Mustafa Alkan
Beşiktaş Istanbul
2008/09
Evgeniy Bykhalov
Ural Ufa
2004/05
Özgür Ramis Ali
Beşiktaş Istanbul
2008/09
Dimítris Apostólou
Omonia Nicosia
2012/13
Gabriel Hadjidamianou
APOEL Nicosia
2014/15
Marcin Jarosz
Gwardia Wrocław
2001/02
Rustem Asadullin
Ural Ufa
2004/05
Varvara Shubina
Federal Territory Sirius
2021/22
Ksenia Dyachenko
Federal Territory Sirius
2021/22
Elizaveta Protopopova
Federal Territory Sirius
2021/22
Mattheos Averkiou
APOEL Nicosia
2014/15
Adam Wojtowicz
Enea Czarni Radom
2000/01
Irina Kaplieva
Impuls Volgodonsk
2020/21
Yana Golovnitskaya
Impuls Volgodonsk
2019/20
Omid Homayoon
Omonia Nicosia
2012/13
Grzegorz Górnik
Gwardia Wrocław
2001/02
Anastasia Bykova
Impuls Volgodonsk
2020/21
Michał Uliński
Gwardia Wrocław
2001/02
Konrad Borkowski
Enea Czarni Radom
2000/01
Anna Krutikhina
Impuls Volgodonsk
2020/21
Yelizaveta Gorodbina
Impuls Volgodonsk
2019/20 - 2020/21
Anastasia Boriskina
Impuls Volgodonsk
2019/20
Sergey Krivoshein
Altınyurt
1998/99
Valeria Filkova
Impuls Volgodonsk
2020/21
Natalia Ptukhina
Impuls Volgodonsk
2019/20
Yuliya Chernyshova
Impuls Volgodonsk
2019/20
Anastasia Gubareva
Impuls Volgodonsk
2019/20
Alina Tabaeva
Impuls Volgodonsk
2019/20 - 2020/21
Anastasia Abapolova
Impuls Volgodonsk
2019/20 - 2020/21
Angelina Shulikova
Impuls Volgodonsk
2019/20 - 2020/21
Danielle Reshetnikova
Impuls Volgodonsk
2019/20
Anastasia Chuvikova
Impuls Volgodonsk
2019/20
Valerya Skorokhodova
Impuls Volgodonsk
2019/20
Anastasia Novakova
Impuls Volgodonsk
2019/20
Yükleniyor
0