Lloy Ball (4th movie) 12 years ago 0
surely the best setter since 2008 (after Ricardo resigned from playing the national team)
Bartosz Kurek (4th movie) 12 years ago 0
haha, na poczatku filmiku Bartek jaki szczypior :D
juz wszedzie mnostwo komentarzy, ze to co zrobil Woicki to glupota, bo ryzykowal kontuzja w meczu o nic (do tego jeszcze fakt, ze kontzujowany jest pierwszy rozgrywajacy - Falasca). Ja tak nie uwazam. Ta obrona odmienila losy tie-breaka i calego meczu. Moze gdyby ZAKSA wygrala, to poczulaby sie na tyle pewna siebie, ze potrafilaby ograc Skre i w playoffach? Gdybac mozna, ale wyczyn Woickiego to i tak rewelacja :D
Oczywiscie firmowe zagranie. Ale chyba najlepsze ever :) Swoja droga, mozna by pomyslec o calej kompilacji takich zagran Plisnkiego :)
1.07 nic dodac, nic ujac ;)
Drodzy, koledzy moze pamietacie taki mecz, pare ladnych lat temu w PLSie W Olsztynie kontuzji doznal 2. setter, Mariusz Szyszko. I zostal tylko Paweł Zagumny. Pech chcial ze w trakcie meczu Zagumny rowniez nabawil sie kontuzji i w jego miejsce wszedl nominalny przyjmujacy Mariusz Sordyl. Olsztyn wygral 3-0 a Sordyl popisal sie ONE-HAND-SET na lewe skrzydlo z duuuuzo wieksza dokladnoscia niz te w tych filmikach :) ale to byly czasy wielkiego Olsztyna :)
a gdyby wystawil te rece stojac np. na 3. metrze (rece teoretycznie nad siatka). to jest blok czy nie? ;)
João José fantastic set 13 years ago +1
nie bede oryginalny: ala D. Plinski ;)
Artur Augustyn 13 years ago +1
w kadrze? Chyba troche przesadzasz :) Pamietam jak kiedys gral w Kedzierzynie, z koniecznosci musial wejsc na atak. Pierwsza jego proba -atak pod siatka. wygladalo komicznie :D
Miguel Maia fantastic set 13 years ago 0
chyba w jakiejś szkole grają
Zawsze, kiedy widze naglowek "...fantastic set", zastanawiam sie czym jeszcze mozna mnie (ktory widzial juz wszystko) zaskoczyc... MOZNA :d
Wika 4 obrony, ale to co zrobil Gacek przy pierwszym ataku Divisa - poezja ;)
Volleyball Hits (5th movie) 13 years ago +4
saku, co Rodrigao wyprawia nadgarstkiem to pewnie wie tylko on sam ;)
Todor Aleksiev block 13 years ago 0
jesli ktos ma mozliwosc, niech wrzuci: Pawel Zatorski - HUGE DIG ;)
Osmany Camejo 13 years ago +2
Jak dla mnie to zawodnik klase slabszy niz Simon. Ale pare atakow w koncowce filmiku robi wrazenie ;P