0

Bartosz Kurek w Dynamo Moskwa na dwa następne sezony

tysia 2012-05-06 • 9226 views • 8
 
Bartosz Kurek w Dynamo Moskwa na dwa następne sezony Bartosz Kurek mógł odejść do Dynama Moskwa dzięki opcji w kontrakcie pozwalającej mu przejść do zagranicznego klubu. Z rosyjską ekipą podpisał dwuletni kontrakt.

Kurek w Skrze grał od 2008 r. Z ekipą z Bełchatowa zdobył trzy mistrzostwa Polski, trzy Puchary Polski, trzecie i drugie miejsce w Lidze Mistrzów oraz dwa klubowe wicemistrzostwa świata.

- Dziękujemy Bartkowi za wszystko, co zrobił dla naszego klubu. Wiem, że zostawił tu bardzo dużo serca i że zawsze będzie dobrze wspominał te lata spędzone w Bełchatowie. Teraz uznał, że potrzebuje nowego wyzwania, a nam pozostaje uszanować tę decyzję. W niedzielę rano, gdy do mnie zadzwonił, nie było żadnych pretensji. Życzyłem mu wszystkiego dobrego w Moskwie. Jestem pewien, że poradzi sobie w Dynamie – powiedział serwisowi skra.pl prezes Konrad Piechocki.

8 comments

foxmulderPL 20 1
11 years ago
+1
according to unofficial information from site siatka.org Kurek's salary in Dynamo will be 700 000 euro a year. Pretty cool.
RevanExtasisPT 746 11
11 years ago
0
giba dont will go of brazil he are to old and when the olympics finished he will retire of the NT and play 2 more years in a club and will be for sure in brasil after that its done, he only come back to europe if they paid the same thing that paid for juantorena or mikhaylov i dont know how money have this poland club
kapitan_bombaPL 910 9
11 years ago
-1
Like classic says: "LEO Why? For money"?
Wilfredo_is_MarshallRS 4186 20
11 years ago
0
Bartek, THANK YOU! Forever in our hearts, yellow and black!
bitkaPL 673 10
12 years ago
+5
it wasn't necessary to add new post about it... it could be in "Transfers - season 2012/13" in ENGLISH...
americandollPL 27 1
12 years ago
+2
liga straci, Kurek zyska ?
foxmulderPL 20 1
12 years ago
+1
Maybe Giba will replace him. I hope he will.
ConoPL 35 2
12 years ago
+1
Good luck
Volleyball players rankingWho is the best volleyball player ever?Show players rankingVolleyball players ranking
Who is the best volleyball player ever?Show players ranking
0